Vizažo meistrė Alina Guess prašo žmonių pagalbos: prie jos akių buvo žiauriai sudraskytas šuo

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Alina Guess / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-27 10:52
Vizažistė Alina Guess dalijasi skaudžiais išgyvenimais ir prašo žmonių atkreipti dėmesį į sveiku protu nesuvokiamą, žmonių, auginančių kovinį šunį elgesį. Antradienį prie jos akių Melnragėje buvo sudraskytas mažas šuo. Jį sudraskiusio kito šuns šeimininkai liko nenubausti ir net bandė bėgti. Kaip pasakoja Alina, nedaug trūko, kad ir jos augintinė būtų užpulta.

Su Lietuvos įžymybėmis dirbanti Alina Guess pasakojo, kad apie 20 val. vakaro prie jos akių vieni šeimininkai prarado savo augintinį. Tai stebėti buvo kraupu. Paplūdimyje žmonės be pavadėlio, be antsnukio paleido laisvai bėgioti kovinį šunį.

„Šitų padarų, žmonėmis juos pavadinti liežuvis neapsiverčia, kovinis šuo, palaidas, be antsnukio, užpuolė ir prie mūsų akių sudraskė ir sukandžiojo mažą šunelį. Mirtinai sudraskė visą kūnelį ir galvytę. Kelių sekundžių reikalas ir mes būtume praradę Meilę, nes jis pirmiausia puolė ją. Ačiū Dievui, ji buvo ant rankų“, – rašė pasibaisėjusi vizažistė.

Alina Guess buvo sukrėsta tokio žmonių aplaidumo, juk dėl jų augintinio viena šeima neteko šeimos nario.

Moteris pasakojo, kad pora, kurios augintinis sudraskė kitą šunį, bandė bėgti, o juos užsipuolus, dar ir keiksnoti žmones, praradusius draugą.

Alina pasidalijo nuotrauka, kad atkreiptų visuomenės dėmesį ir padėtų rasti žiauriai pasielgusius asmenis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai