Vizažistės S.Pajedaitės pamoka: prabanga dvelkiantis makiažas

S. Pajedaitės kurtas makiažas / Rimgaudo Čiapo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-31 17:09
Lietuvoje prasidėjo nauja makiažo mokymų banga – vizažo mokymai internetu, vadinamieji webinarai. Viena pirmųjų seminarą vedė žinoma profesionali vizažistė ir makiažo tendencijų ekspertė Simona Pajedaitė. Ji pristatė makiažą, pavadinimu „Glam on Demand“.

Daugiau nei 400 „The Makeup Lovers“ klubo narių galėjo stebėti S.Pajedaitės vedamą seminarą ir mokytis jos vizažo paslapčių. Vizažistė neslepia, kad žinant, kokiai didelei auditorijai ji veda mokymus, jaudulio neišvengsi.

„Tačiau jaudinuosi visada, netgi vesdama mokymus mažai grupelei, nes labai atsakingai žiūriu į savo darbą. Norisi kuo geriau ir įdomiau paaiškinti, perteikti žinių maksimumą, kad kiekviena mano mokinė iš mokymų pasiimtų kuo daugiau.

Po seminaro užplūdo žinutės su geriausiais įvertinimais apie mano tiek atliktą makiažą ir techniką, tiek apie vedimo stilių. Tai geriausia motyvacija, kokia tik gali būti“, – džiaugiasi Simona.

Webinaro metu vizažistė pristatė makiažą, dvelkiantį prabanga: idealiai, tačiau nepastebimai sutvarkyta, skaisti oda, išryškintos, prikaustančios žvilgsnį akys, sultingos lūpos bei dailiai išlenkti antakiai. „The Makeup Lovers“ klubo nariai išmoko modeliuoti akis sausomis ir kreminėmis tekstūromis.

Anot S.Pajedaitės, dabar madingiausias blizgiomis ir švytinčiomis detalėmis puoštas makiažas, todėl ji rekomendavo visą judrųjį voką dengti blizgiais biriais šešėliais, pavyzdžiui, kūno, smėlinės, bronzos atspalviais. Taip pat nebijoti ryškinti apatinio voko. Ypatingai tam tiks mėlynai žalia, jūrinė spalvos, kurios suteiks akims gyvybės, žvitrumo.

Akies gleivinei rinkitės vandeniui atsparų pieštuką, kuris užtikrins spalvos ilgalaikiškumą. Sukursite glamūrinį, jaunatvišką ir šiuolaikišką įvaizdį.

Makiažas: Simona Pajedaitė

Plaukai: Giedrė Daukšaitė „Estetikos studija“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai