Vizažistė Olesia Žuravliova virto kultiniu „Kaukės“ personažu: įkvėpė šių dienų aktualijos

Olesios Žuravliovos atliktas „Kaukės“ makiažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-30 16:40
Švęsdami Heloviną žmonės ryžtasi drastiškai pakeisti savo įvaizdį. Vieni renkasi seksualius apdarus, kiti – kraują stingdančius makiažus ar kostiumus. Vizažo meistrė, knygų autorė Olesia Žuravliova artėjant šventei įsikūnijo į filmo „Kaukė“ pagrindinį veikėją. Transformacijai ji panaudojo pasaulinio garso vizažisto Patricko Ta garsiam modeliui Gigi Hadid sukurtą įvaizdį. Pasak žinomos vizažistės, šią idėją sau gali pritaikyti kiekvienas.

„Tikriausiai šiemet daugelis niekur neis, tačiau šventę galime pasidaryti patys sau namuose. Pasipuoškime“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Jau ne kartą ispūdingomis transformacijomis sužavėjusi O.Žuravliova „Kaukės“ personažą norėjo išbandyti ne vienerius metus. Tiesa, prisiruošė tik šiemet.

„Man labai patiko, kaip mano mylimas vizažistas Patrickas Ta 2019 metais atliko šią transformaciją ant modelio Gigi Hadid veido. Tai mane įkvėpė ir jau praėjusiais metais norėjau išbandyti šį įvaizdį. Visgi prisiruošiau tik šiemet“, – pasakoja moteris.

Pasak O.Žuravliovos, helovininį makiažą ji kūrė pritaikydama šių laikų makiažo tendencijas.

„Personažo inspiraciją dariau su šiuolaikiškais makiažo akcentais, todėl akis išpiešiau taip, kad moteris gerai jaustųsi, nepaisant to, kad yra su Helovino kauke. Man labai patinka tokia idėja, o ir daugelis merginų jau nebenori tų baisių įvaizdžių, nori kažko su cinkeliu. O juk „Kaukė“ yra labai šarmingas veikėjas“, – šypteli ji.

Olesios Žuravliovos atliktas „Kaukės“ makiažas
Olesios Žuravliovos atliktas „Kaukės“ makiažas

Paklausus, ar „Kaukės“ personažas gali būti siejamas su pandemija, Olesia nusijuokia, jog jis šiemet tikrai aktualus – kaukes dėvime kiekvieną dieną.

„Be abejonės, tai iš dalies yra įkvėpta ir pandemijos, nes visi dėvime kaukes. Žinoma, gal ne visiems su tuo asocijuosis šis įvaizdis, gal ne visi taip gilinsis, bet tikiu, kad kažkas čia įžvelgs ir aktualijas“, – juokiasi vizažo meistrė.

Olesia pasakoja, kad tokiam grimui sukurti prireikė net trijų valandų. Vizažo gudrybių neišmanančiai moteriai toks makiažas gali trukti ir dvigubai ilgiau.

„Būtent toks kaukės įvaizdis, kurį pristačiau, yra padarytas 3D efektu, naudojant šešėliavimą, kontūravimą, o ne tik užtepus žalią spalvą ant veido. Faktas, kad niekur nesimokiusioms merginoms, jei nėra prisilietusios prie dailės ar vizažo, gali būti sudėtinga ir trukti ilgai.

Visgi bendrą įvaizdį, tokią inspiraciją ir idėją tikrai gali pasirinkti ir padaryti kiekviena. Pavyzdžiui, padengus veidą žalia spalva, didesnį dėmesį skirti gražiam akių makiažui. Būtų tikrai puikus ir originalus vaizdas“, – pataria ji.

Pasak Olesios, „Kaukės“ įvaizdžiui sukurti jai prireikė žalio, balto, gelsvo grimo, priklijuojamų blakstienų ir akių pravedimo. Visgi pašnekovė neslepia, kad didžiausiu iššūkiu tapo tikrai ne makiažas.

„Pasirodo, kad rasti geltoną kepurę yra sudėtinga. Jei žadate rinktis tokį įvaizdį, siulyčiau auksinę ar kitos spalvos kepurę nupurkšti geltonais dažais“, – patarimais dalijasi O.Žuravliova.

Daugeliui iššūkiu galintis tapti „Kaukės“ įvaizdis nėra vienintelė Helovino idėja, kurią siūlo žinoma vizažistė. Jei Kaukės įvaizdžiui reikia įgūdžių, tai vampyrės – tikrai gali pasidaryti visi. Vakar kaip tik dariau live transliaciją, kurios metu rodžiau, kaip tai padaryti“, – sako ji.

Pašnekovė tikina, kad bandant sukurti gražų Helovino įvaizdį, galima išmokti ir kasdien pritaikomų makiažo technikų. Pasak O.Žuravliovos, kurdama „vampyrės“ įvaizdį ji parodė, kaip tinkamai atlikti dūminį makiažą.

„Norėjau, kad man sekėjos išmoktų kažkokio makiažo tipo, todėl vampyrės įvaizdžiui sukurti naudotas technikas galima pritaikyti ir kituose makiažuose. Šįkart dariau dūminį akių makiažą.

Olesios Žuravliovos atliktas „vampyrės“ makiažas / Asmeninio albumo nuotr.
Olesios Žuravliovos atliktas „vampyrės“ makiažas / Asmeninio albumo nuotr.
Olesios Žuravliovos atliktas „vampyrės“ makiažas / Asmeninio albumo nuotr.
Olesios Žuravliovos atliktas „vampyrės“ makiažas / Asmeninio albumo nuotr.

Jei nuspręsite švęsti su vaikais namuose ir nenorite skirti daug laiko pasiruošimui, tikrai siūlau tapti vampyre. Jums reikės tik aplikacijų, kurios, lengvai leidžia susikurti kraujo ir nubrozdinimų efektą, o vietoje kraujo galima naudoti tiesiog raudonus lūpų dažus. Galima ir lūpų dažus sumaišyti su silikonu, tuomet išgausime tikroviškesni kraujo efektą“, – šypsosi O.Žuravliova.

Pasak Olesios, jei jau esame apgalvoję, kokį kostiumą pasirinkti, šį įvaizdį galima susikurti per pusantros valandos. „Veiduką išsipaišyti tikrai tiek laiko užteks“, – teigia pašnekovė.

Naujausi straipsniai