Vizažistė Deimantė Kazėnaitė garsias moteris pavertė svajonių nuotakomis

Asta Valentaitė, Indrė Stonkuvienė, Karolina Meschino / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 16:19
Vestuves planuojančios būsimos nuotakos susiduria su daugybe iššūkių. Kokią suknelę pasirinkti? Kokia puokštė derėtų prie mano įvaizdžio? Koks makiažas, šukuosena leistų man jaustis vakaro karaliene? Pagalbos ranką moterims ištiesia vizažistė Deimantė Kazėnaitė. Žinoma grožio specialistė pristato penkis skirtingus nuotakų įvaizdžius, kurie neabejotinai įkvėps ieškant savosios grožio formulės.

D. Kazėnaitė seniai norėjo parodyti, kaip pagal ją atrodo tobula nuotaka. Kadangi vizažistė niekaip negalėjo apsispręsti, kuris įvaizdis būtų pats geriausias, nusprendė įgyvendinti visas savo subrandintas idėjas. Fotosesijos modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys. Į nuotakos vaidmenį įsijautė Lietuvą pasaulyje garsinantis modelis Karolina Toleikytė, socialinių tinklalapių žvaigždė Karolina Meschino, dizainerio Karlo Lagerfeldo numylėtinė, modelių agentūros įkūrėja Dovilė Viršilaitė, TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir stilistė, viena gražiausių Lietuvos moterų Asta Valentaitė. „Visos šios moterys yra mano mūzos. Jos žavi savo išvaizda, charakterio savybėmis, asmenybe, yra garsios skirtingose srityse. Šios moterys yra neprilygstamos lyderės, savo žinomumą užsitarnavusios įgimtu talentu ir darbu“, – sako D. Kazėnaitė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

K. Meschino vizažistė sukūrė egzotišką ispanės įvaizdį. Makiažo akcentas – prisirpusios raudonos lūpos. Įvaizdžiui sustiprinti pasirinkta minimalistinė šukuosena – plaukai surišti į uodegą. K. Toleikytė – klasikinės nuotakos pavyzdys. Makiažo akcentai – spindinti porcelianinė oda, kūno spalvos lūpos ir žvilgsnį pabrėžiantis akių pravedimas. I. Stonkuvienė fotosesijoje tapo karaliene. Jos įvaizdžio akcentai – karūna ir ryškus akių makiažas. D. Viršilaitei buvo sukurtas aštrios, bohemiškos nuotakos įvaizdis. Ji nebijo ryškumo, nukrypti nuo standartų, būti griežtesnė. A. Valentaitė fotosesijoje virto valiūkiška, seksualia, atsipalaidavusia nuotaka. Jai buvo parinktas spindinčios odos makiažas, pabrėžiantis tobulus veido bruožus.

Kartu su D. Kazėnaite dirbo visa specialistų komanda. Fotosesija įamžino ko gero žinomiausias Lietuvos mados fotografas Gediminas Žilinskas. Seniai ne paslaptis, kad prieš jo objektyvą svajoja atsidurti daugelis šalies garsenybių, o pakviestos nusifotografuoti ryžtasi drąsiausiems eksperimentams. „Buvo labai smagu perkelti į nuotraukas šių žavių moterų virsmą nuotakomis. Visas jas gerai pažįstu ir galiu pasakyti, kad visos puikiai įsijautė į nuotakų vaidmenį. Bandžiau įsivaizduoti, kaip jos atrodytų prie altoriaus. Vaizdas būtų pribloškiantis“, – šypsosi G. Žilinskas.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Modelių šukuosenomis pasirūpino šukuosenų meistrė Žaneta Kanapkienė. Fotosesijoje mūzos vilki Liutauro Salasevičiaus, mados namų VAMP, mados namų „Innamorata“ sukneles, kurias sukūrė Aurelija Beliakaitė, „Wolford“ gaminius. Puokštes nuotakoms sukūrė floristas Mantas Petruškevičius ir gėlių salonas „Fiori&Fiori Studio“. „Pagrindinė mano fotosesijos idėja yra ta, kad kiekvienai nuotakai linkiu būti savimi ir rinktis tai, kas iš tiesų tinka. Linksma, susimąsčiusi, seksuali, provokuojanti, o kartais pikta – kiekviena moteris yra unikali ir nepakartojama“, – sako D. Kazėnaitė.

Lapkričio 25-26 d. D. Kazėnaitė dalyvaus vestuvių parodoje „Mano tobulos vestuvės“. Jaunavedžiams skirtame renginyje vizažistė pasakos apie tai, kaip pasirinkti tobulą vestuvių makiažą. Renginyje taip pat bus galima apžiūrėti ir G. Žilinsko įamžintas nuotraukas, kuriose garsenybės virto svajonių nuotakomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai