Vitalijus Sediukas Paryžiaus gatvėje nesėkmingai bandė pabučiuoti Kim Kardashian sėdynę

Vitalijus Sediukas bandė pabučiuoti Kim Kardashian sėdynę / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-29 09:34
Skandalingasis garsenybių puldinėtojas ukrainietis Vitalijus Sediukas, praėjusią savaitę gavęs alkūne į veidą nuo modelio Gigi Hadid, šią savaitę ir vėl ėmėsi sau įprastų „pokštų“: Paryžiaus gatvėje bandė pabučiuoti Kim Kardashian sėdynę.

Vitalijus Sediukas Kim Kardashian užpuolė trečiadienį, kai ji išlipusi iš mašinos ėjo į prabangų Paryžiaus restoraną „L'Avenue“.

Incidentas truko vos kelias sekundes, o pati Kim Kardashian nė nespėjo sureaguoti, kaip nepažįstamasis pribėgo jai iš už nugaros ir pasilenkęs mėgino pabučiuoti grasiąją žvaigždės sėdynę.

Link Kim Kardashian besiartinantį Vitalijų Sediuką laiku pastebėjo ilgametis žvaigždės asmens sargybinis Pascalis Duvier ir iš karto paguldė „pokštininką“ ant žemės.

Apsauginis Vitalijų Sediuką paleido ir šis nuskuodė siauromis Paryžiaus gatvelėmis. Vėliau Pascalis Duvier savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo užpuolimo vaizdo įrašu ir mintimis apie įstatymų spragas, leidžiančias tokiems veikėjams kaip Vitalijus Sediukas užpuldinėti garsius žmones ir likti nenubaustam.

„Reakcija. Ir štai kur teisinė sistema turi spragą. Jeigu būčiau jam smogęs, būčiau apkaltintas užpuolimu. Savigyna leidžiama tik vykstant užpuolimui ar esant jo grėsmei. Jis (Vitalijus Sediukas) žinomas kaip įkyrus individas ir įstatymas vis tiek leidžia jam elgtis taip vėl ir vėl“, – piktinosi apsauginis.

Vėliau Vitalijus Sediukas pareiškė, kad šis jo išpuolis – kaip protestas, kurio tikslas buvo „populiarinti tarp paauglių mergaičių natūralų grožį“.

Tai jau antras kartas, kai realybės šou žvaigždė tampa Vitalijaus Sediuko nepageidaujamo dėmesio taikiniu – prieš dvejus metus jis ją buvo užpuolęs per mados namų „Balmain“ renginį Paryžiuje. Jis tada sukėlė sambrūzdį, per kurį Kim suklupo.

Praėjusią savaitę tas pats Vitalijus Sediukas Milane užpuolė modelį Gigi Hadid – pribėgęs jai iš už nugaros pabandė pakelti ją į glėbį. Tačiau mergina pasirodė esąs kietas riešutėlis – ji instinktyviai puolė gintis užvoždama jam į veidą alkūne ir su užpuoliku susidorojo greičiau, nei į incidentą sureagavo jos apsauginiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai