Vitalijus Cololo uždainavo su dukra: „Jau kai pabarsčiau gerų genų, tai pabarsčiau“

Vitalijus Cololo su dukra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 11:46
TV laidų, renginių vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo atrodo visada linksmas, aktyvus ir pasiruošęs juokauti. Panašu, kad tokią energiją žinomas vyras skleidžia ir namuose. Vitalijaus dukra Evita, paklausta, ar namuose su tėčiu neliūdna, juk jis išsikalba darbuose, tik atsidūsta: „Kad bent tylu būtų...“.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs graikiškų šaknų turintis Vitalijus atskleidė, kad lietingiausią periodą jis dažnai praleidžia užsienyje. „Kai prasidėjo lietūs, aš buvau Turkijoj. Tarp kitko, su Nagliu. Jis žino, kada važiuot. Aš sužinojau, kad Naglis nusipirko kelionę į Turkiją, sakau, viskas, šeima, mes išvažiuojam irgi“, – juokėsi Vitalijus.

Turkijoje Vitalijui smagu ir apsipirkinėti, nes derybų kultūra jam itin artima. „Aš mėgstu derėtis su visais. Tik su policija nesideru. O šiaip aš netgi parduotuvėj deruosi“, – pasakojo V. Cololo ir pademonstravo, kaip tai reikia daryti bei kada derantis verta pradėti kalbėti savo gimtąją kalba. Be to, Vitalijus išdavė ir musulmoniškų šalių prietarą, kuris pagelbės visiems norintiems nebrangiai apsipirkti.

Vitalijus Cololo su dukra
Vitalijus Cololo su dukra
Vitalijus Cololo su dukra
Vitalijus Cololo su dukra

„Tu galėtum būti kokio nors kulto lyderis“, – klausydamas Vitalijaus sakė Justinas Jankevičius. „Aš norėčiau. Aš galiu įtikint žmones. Pats pradedu tikėti, ką šneku. Va, ką apie Turkiją šnekėjau, netikėjau, o dabar tikiu, kad taip ir buvo“, – juokėsi V. Cololo.

Nors pats vadintis dainininku Vitalijus sako nedrįstantis, su dukra Evita į sceną jis užlipo ir ne tik atliko dainą, bet ir pasiryžo laidos vedėjų užduočiai – dainuoti karokę įvairiomis kalbomis. „Jau kai pabarsčiau gerų genų. Kai daviau, tai iš tėvo išėjo viskas – talentas balsas, protas“, – apie įspūdingą balsą demonstruojančią dukrą sakė Vitalijus.

Evita atskleidė ne vieną tėčio paslaptį. Jos teigimu, Cololų namuose niekada nebūna tylu. Prie šurmulio prisideda dar ir dovanota Jorkšyro terjero kalytė Agata. „Tėtis iš pradžių sakė: „fu, šuo, eik iš čia“, o dabar – geriausi draugai“, – pasakojo Evita ir atskleidė, kad Vitalijus, bendraudamas su šuniuku, net pakeičia balsą.

Marius Repšys su dukra
Marius Repšys su dukra

Vitalijus Cololo su dukra
Vitalijus Cololo su dukra

Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė ir geriausiu aktoriumi tituluojamas Marius Repšys su dukra Greta. Pamatysite, kaip Mariui seksis atspėti dukters atsakymus į laidos rengėjų klausimus. Paaiškės ne tik aktoriaus tėviškos paslaptys, bet ir atsiskleis jo kulinariniai gabumai.

Kokia Mariaus suvaidinta scena labai sukrėtė jo dukterį ir kokiais skanėstais Marius ją lepina paslapčia nuo mamos? Žiūrėkite jau šį vakarą 20 val. linksmiausioje laidoje „Gero vakaro šou“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai