Vitalijus Cololo ir Aleksandras Kazakevičius tęsia tradiciją – lediniame ežero vandenyje skandina metų nuodėmes

Vitalijus Cololo ir Aleksandras Kazakevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-19 19:03
Vitalijaus Cololo ir Aleksandro Kazakevičiaus maudynės lediniame ežere jau tapo tradicija. Taip vyrai švenčia Jėzaus Krikšto dieną, nes šventintas vanduo „išperka nuodėmes“.

„Iš senovės atėjusi tradicija, kai Jėzus krikštijo visus žmones Jordano upėje. Tą dieną – sausio 19-ąją – yra šventinamas visas vanduo, jis yra sveikas, nešaltas, išsimaudę žmonės gali išpirkti savo kaltę, nuplauti nuodėmes. Prieš tai dar ir pašventinami patys žmonės, sukalbama malda.

Mes su Aleksandru jau ne pirmą kartą vykstame prie Šilo ežero. Man atrodo, kad prie visų didelių ežerų vyksta šita tradicija“, – Žmonės.lt sakė Vitalijus Cololo.

Tad po darbų vyras iškart nuskubėjo prie ežero: „Iš ryto turėjau filmavimą ir su prodiuseriais buvau sutaręs, kad nuo 14 val. važiuosiu maudytis.“

Humoristas teigia, jog šių metų maudynės buvo kiek kitokios: „Šis kartas buvo išskirtinis, nes aš buvau susižalojęs šoną, Aleksandras buvo po varžybų, gėrė antibiotikus. Praėjusiais metais maudėmės dėl sveikatos, o šiais metais tam, kad pasveiktumėme. Iš tikrųjų visus metus visai nesirgome. Tiesiog dabar aš po renginio gavau traumą, Aleksandras čempionate.“

Asmeninio albumo  nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklaustas, ar vanduo pagydė skausmus, Vitalijus Cololo pripažino, kad pagerėjimas jaučiamas iškart.

„Jaučiuosi daug geriau. Apskritai, žmonės galvoja, kad tam reikia labai ruoštis, tai  –  sveikuolių tradicija, bet taip nėra. Po šių maudynių sveikesnis iškart tampi. Tereikia kiekvieną dieną besimaudant duše pasileisti 10 sekundžių šaltą vandenį, tada 10 sekundžių karštą ir kitais metais jau galima prisijungti prie mūsų kompanijos. Tai labai smagi tradicija“, – pasakojo V.Cololo.

Taip pat skaitykite: Aleksandras Kazakevičius ir Vitalijus Cololo lediniame ežero vandenyje skandino metų nuodėmes

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai