Vitalijus Cololo: „Dažnas lietuvis kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save“

Vitalijus Cololo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
AA

Gera nuotaika akimirksniu aplinkinius užkrečiantis humoristas, renginių vedėjas, aktorius bei režisierius Vitalijus Cololo prisipažįsta esantis užkietėjęs darboholikas. Tačiau kai pabėga nuo darbo, populiaraus vasaros realybės šou „2 Barai“ vadovas pildo visus savo šeimos įgeidžius.

Kokiems dalykams sako „taip“?

  • Darbui neskaičiuojant valandų. Jei žmogus sako esantis darboholikas, tačiau dirba pagal griežtą grafiką, žinokite, kad jis meluoja. Pats neįsivaizduoju, kaip galėčiau dirbti skaičiuodamas darbo valandas. Žinoma, dėl to kenčia mano šeima. Esu baisiai blogas namiškiams, bet galiu pasidžiaugti, kad jie mane supranta. Kita vertus, jei dirbčiau pagal grafiką ir kelias dienas pratūnočiau namuose, irgi nebūtų gerai, – manau, labai greitai šeima, neapsikentusi manęs, išgrūstų pro duris (juokiasi). Tikrai jausčiausi prastai negalėdamas daug dirbti. Todėl ir antrąją pusę rinkausi tokią, kuri mane suprastų ir nebambėtų, kad nebūnu namuose.

Jei žmogus sako esantis darboholikas, tačiau dirba pagal griežtą grafiką, žinokite, kad jis meluoja.

  • Žmonos ir dukters suplanuotam poilsiui. Laisvalaikį leidžiu taip, kaip nori mano šeima. Prisitaikau prie žmonos ir dukters poreikių. Tiesa, anksčiau, kai turėjau daugiau laisvo laiko, dažnai jį leisdavau su draugais. Mėgdavome pasėdėti pirtelėje. Bet pirties procedūros atima daug laiko: kol išsitrini druska, medumi, kol išsivanoji vantomis... Be to, po pirties ritualo jau daugiau nieko ir nebenuveiksi. Gal ateityje, kai bus mažiau darbo, atgaivinsiu šį pomėgį. O dabar dienai dviem su žmona ir dukra išvažiuojame kur nors prasiblaškyti, kad ir į Lenkiją. Tada būnu savo šeimos tarnas (juokiasi). Juk tą laiką, kurį iš savo damų atimu būdamas darbe, privalau grąžinti. Kai niekur nevažiuojame ir liekame namuose, sode prisipučiame vaikišką baseiną, pliuškenamės, daug bendraujame ir piknikaujame. Dukra dar turi svajonę paiškylauti su palapinėmis prie ežero. Jos troškimą pasistengsiu įgyvendinti dar šią vasarą. Manau, vaikai turi pajausti, kaip nuostabu atsibusti ryte nuo paukščių čiulbėjimo ar net kartais būti sukandžiotam uodų. Raginu visus sugrįžti į gamtą!
  • Graikiškai virtuvei. Beprotiškai ją dievinu. Lietuvoje yra keli graikų restoranai, visgi geresni – kaimyninėse šalyse. Kad pasimėgaučiau gardžiais graikiškais patiekalais, specialiai ten ir važiuoju – man patinka dzadzikis, ant grotelių tobulai iškepti ėrienos, vištienos ar avienos kepsniai. Nepasiduodu mitybos madoms, pavyzdžiui, nevalgyti mėsos. Nieko nėra skaniau ir už mamos, greitpuodyje troškintą karką. Taip pat mielai skanauju dzūkiškus lašinukus su juoda duonyte bei česnakiuko gabalėliu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar žinote, kuo rizikuojate, jei sportuojate pasidažiusios

Vitalijus Cololo / Fotogenijų nuotr.
  • Laiko patikrintai draugystei. Žmogus negali turėti itin daug draugų. Trys tikri geri draugai – jau daug. Nereikia painioti pažįstamų, kolegų su draugais. Tai visai kas kita. Tikri draugai eina su tavimi per gyvenimą, lydi tave ne tik tada, kai tau sekasi, bet ir kai būna sunku. Jei norite išsiaiškinti, ar draugas tikras, paskambinkite jam ketvirtą nakties ir paprašykite tokiu metu kokios nors pagalbos. Greitai išsiaiškinsite draugystės ryšius.

Kokiems dalykams sako „ne“?

  • Pusgaminiams. Visada turiu žinoti, ką valgau. Pavyzdžiui, jei ryte atėjęs į viešbučio kavinę matau, jog yra omleto ir kiaušinienės, renkuosi ją. Juk nežinau, kokių ingredientų į omletą bus pridėta. Bet pats šeimai kepu ir omletą. Žinoma, ne itin dažnai – kai būnu namuose (šypsosi). Pusgaminiai taip pat – ne mano maistas. Neperku jokių dešrų, gazuotų gėrimų. Pastarieji man tiesiog neskanūs. Galima įtarti, kad juose nemažai chemijos.
  • Bėgimui. Nors sportas mane lydi nuo vaikystės, – lankiau dziudo, buvau labai judrus, visgi kai kurioms sporto šakoms sakau NE. Bėgimas – viena jų. Nedaugeliui šis sportas tinka, nes stipriai apkrauna sąnarius. Pastaruoju metu, dirbdamas TV projekte „2 Barai“, kasdien rytais skubu į sporto salę. O lauke mėgstu su riedlente prasilėkti. Ją vežiojuosi savo automobilyje. Kai tik turiu šiek tiek laiko ir pamatau gerą asfaltą, iškart ir išsitraukiu šį sporto inventorių. Dar norėčiau išmokti važinėti riedučiais. Tik žmona ir dukra mane vis stabdo, sakydamos, kad jau nesu vaikelis (juokiasi). Bet mane traukia vaikiški sportai.
  • Aplinkinių vertinimui. Labai dažnas lietuvis aptarinėja bei kritikuoja kitus, užuot pasižiūrėjęs į save. Šapelį kito akyje pastebime, o rąsto po savo kojomis dažnai ir nematome. Mūsų šalyje vyrauja didžiulė nepagarba vienas kitam. Turime keistis.
  • Neprofesionalumui. Kai pasižiūriu į mūsų valdžios vyrus, graudu darosi. Kaip galima eiti į valdžią tokiems nekompetentingiems. Aš niekada neisiu į valdžią ir neleisiu žmonių pinigų, nes nesu tos srities profesionalas. Kaip būtų gerai, kad kiekvienas dirbtų savo darbą ir nelįstų ten, kur jam ne vieta. Baisi gėda už daugelį valdžios vyrų. Kaip galima priimti įstatymus, apie kuriuos nieko neišmanai. Gal kai kurie valdžios vyrai ir geri žmonės, bet vien to juk neužtenka darbe. Reikia išmanyti tai, ką darai. Geriau raskime vietą, kurioje galime būti geriausiais. Gerai vaidini? Būk aktorius. Sekasi mokyti vaikus? Pirmyn, mokyk juos, tik nelįsk ten, kur ne tavo vieta.
  • Indaplovei. Nors mūsų namuose stovi naujausia ir geriausia indaplovė, indus plaunu rankomis ir nesiruošiu mokytis jų plauti indaplove. Visiškai nepasitikiu technika. Neduok Dieve, neišplaus ji man gerai kokio indelio nuo pomidorų padažo, gyvenime daugiau nebegalėsiu nieko valgyti iš indų, kurie plauti indaplovėje (juokiasi).

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė. Ar gražaus moters kūno turi būti daug?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Vitalijus Cololo vienam vakarui tapo barmenu (9 nuotr.)
+3
Vitalijus Cololo laidoje „Pakartok!“ parodijavo Dainą Bilevičiūtę (4 nuotr.)
TV3 nuotr.
+1
Skaitykite daugiau