Vitalijaus Cololo draugai ryžosi prabilti apie jo mirtį: „Nors laikas bėga, žaizdos negyja“

Vitalijus Cololo/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-30 10:59
Nuo humoristo, aktoriaus, renginių vedėjo Vitalijaus Cololo mirties prabėgo jau beveik 10 mėnesių, tačiau sukeltas skausmas – nerimsta. Kalbėti apie ypatingą šoką sukėlusią netektį Vitalijaus draugams iki šiol buvo tiesiog per sunku, tačiau šįkart jie prabilo apie jautriausias akimirkas ir jauno, energingo humoristo išėjimą.

„Vitalijaus ir jo žmonos atostogos Ispanijoje buvo kruopščiai planuotos ir labai lauktos. Nebuvo absoliučiai jokių ženklų, kad Vitalijui kažkas blogai su sveikata. Dar staigaus priepuolio išvakarėse kartu sėdėjome, į žvaigždes žiūrėjome ir viskas buvo gerai. O kitą dieną – staiga baisi nelaimė“, – prisiminimais specialioje laidoje „KK2 penktadienis“ dalijosi vienas artimiausių Cololo draugų, dainininkas Valdas Burnys.

Jis prisipažįsta: nors laikas bėga, žaizdos negyja, o  galvoje iki šiol gyvi  klausimai: kaip galėjo nutikti, kad draugas, kurį gydytojai jau vadino praktiškai sveiku ir planavo išleisti iš ligoninės, staiga „atkrito“ ir mirė operacijos metu? Ar jis nesikankino? Ar buvo padaryta viskas, kad Vitalijų pavyktų išgelbėti?

Vitalijus Cololo, Valdas Burnys, Mino / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Vitalijus Cololo, Valdas Burnys, Mino / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kad Vitalijus visada tryško energija ir turėjo begalę planų, liudija ir kitas artimas jo draugas, praeityje aktorius, o dabar pareigūnas  Karolis Sakalauskas. Tiesa, jis žvelgdamas į beveik 10-ties metų bendro darbo laikotarpį, ten mato ir pranašiškų ženklų. Įvairias komiškas situacijas kūrę bendražygiai juokėsi beveik iš visko, yra filmavęsi ir kapinėse, ir laidotuvėse.

„Žinia apie Vitalijaus mirtį buvo baisus šokas. Suspaudė širdį, išpylė prakaitas, negalėjau kalbėti“, – žodžius sunkiai renka Karolis, kuris, rodo, turėtų būti pripratęs prie mirties. Juk dabar jis – pareigūnas ir darbe jam dažnai tenka stoti į pavojingas akistatas.

Karolis Sakalauskas / Stop kadras
Karolis Sakalauskas / Stop kadras

Tuo metu aktorė Asta Baukutė iki šiol telefone saugo ir Vytauto Šapranausko, Vytauto Šerėno, ir Vitaljaus Cololo telefonų numerius. „Praėjusį kovą, kai slidžiame kelyje patyriau avariją ir vos išgyvenau, nejučiomis pakėliau akis į dangų ir paklausiau: „Vitalijau, Vytautai, leisit man dar čia pabūti? Nes aš iš kompanijos vienintelė likau, kaip koks archyvas... Tai supratau, kad man leido“.

Asta Baukutė / TV3 nuotr.
Asta Baukutė / TV3 nuotr.

Ypatingais išgyvenimais laidoje dalijosi ir dainininkas Edmundas Kučinskas, kurio tėtis visai neseniai numirė jam ant rankų.  Didelį skausmą Edmundui  sukėlė ir mylimiausios kolegės Nelės Paltinienės išėjimas, su kuria jiedu buvo labai artimi.

„KK2 penktadienis“ artėjant Vėlinėms – penktadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai