Vitalija Katunskytė: „Su užsieniečiais susituokusios moterys yra žymiai laimingesnės“

Vitalija Katunskytė / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-03 14:53
BTV laidoje „Yra kaip yra“ jau šį ketvirtadienio vakarą – diskusija apie neištikimybę. Laidoje – Andrėjus Kolotilinas, kuris tik po skyrybų sužinojo, kad augino žmonos meilužio sūnų. Vyro žmona šiuo metu gyvena su meilužiu... Kaip tokių situacijų išvengti?

Naudingus patarimus visiems, kurie įtaria apie savo antrosios pusės polinkį kairėn, dalins DNR nustatymo testais užsiimančios įmonės „Easydna“ atstovas Tomas Šinska. Jis teigia, su tėvystės nustatymu susiduriantis itin dažnai. Anot eksperto T. Šinskos, kas penktas tėvas yra ne tas. 

 „Jei norite išsiaiškinti dėl neištikimybės: paimkite paklodę, nuorūką, apatinius, ar kokią kraujo dėmę. Atsiųskite, o mes jau viską išsiaiškinsime”, – pasakojo T.Šinska.  

Taip pat BTV pokalbių laidos „Yra kaip yra“ svečiuose – atlikėja Vitalija Katunskytė, kuri teigė nesuprantanti, kodėl jai gyvenime nesiseka su vyrais. Ji – graži ir talentinga, vyrus myli ir puoselėja. Garsi atlikėja pasipiktinusi Lietuvos vyrais. Anot jos, su užsieniečiais susituokusios moterys yra žymiai laimingesnės. Bet neištikimybės ji nepateisino ir nepateisins. Nebent vyras lovoje nieko negali. „Tada gyveni su invalidu, augini vaikus ir turi meilužį“, – BTV „Yra kaip yra“ laidos metu konstatuos Vitalija Katunskytė. 

Daug praktiškų patarimų apie neištikimybę – laidoje „Yra kaip yra” 20.30 val. per BTV.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai