Vita Jakutienė su 50-mete mama Jūrate atrodo it seserys: neapsieina be grožio specialistų

Vita Jakutienė su mama Jūrate / Eriko Matijošiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kai kurioms Lietuvos moterims šis ruduo ypatingai džiugus. Grupės „Naujosios pupytės“ narės, seksualiosios Vitos Jakutienės (27) mama Jūratė Pliadytė (50) spinduliuoja išskirtiniu grožiu ir elegancija. Abi žavingosios šviesiaplaukės atrodo it seserys.

Paklaustos, kur slypi jų jaunystės ir dailios figūros paslaptys, moterys paatviravo, kad jos rūpinasi savo mityba, sportuoja. Ir ne tik pavasarį, kaip tai daro dauguma, bet visus metus. Žaviosios moterys taip pat stengiasi visada gerai pailsėti, apdairiai renkasi kosmetikos priemones. Jūratė su Vita išdavė dar vieną moterišką paslaptį – jos lankosi pas profesionalius estetinės medicinos specialistus.

Anksčiau Vitos Jakutienės mama Jūratė itin išgyveno dėl savo išvaizdos, nes kai kurie išvaizdos aspektai moterį stūmė į neviltį. O juk kiekviena moteris pirmiausia turi patikti sau. Natūralu, kad bėgant laikui atsiranda tam tikrų neigiamų figūros pokyčių, raukšlių, suglemba oda.

„Ne paslaptis, kad šį pavasarį grožio klinikoje mano mamai buvo atlikta akių vokų operacija, veido modeliavimas ir raukšlių koregavimas injekcijomis, lazerinės ir kosmetologinės procedūros. Mamai nepavyko padailinti figūros sporto ir dietų pagalba, todėl jai buvo atlikta ir pilvo bei šonų operacija lazeriu“, – pasakojo V.Jakutienė.

Vita Jakutienė su mama Jūrate / Eriko Matijošiaus nuotr.

Ponia Jūratė šiandien jaučiasi kaip niekad puikiai: „Džiaugiuosi, kad po akių vokų operacijos pagerėjo mano gyvenimo kokybė: mano akys nebeašaroja, nepavargsta, todėl galiu nejausdama diskomforto žiūrėti televizorių, dirbti kompiuteriu bei užsiimti širdžiai mielais rankdarbiais. O ką jau bekalbėti apie stulbinančius figūros pokyčius: vos po vienos paprastos lazerinės procedūros man pavyko susigrąžinti jaunystėje turėtą figūrą. Dėl nuostabių išvaizdos pokyčių kasdien sulaukiu aplinkinių komplimentų“ .

Šiais metais 50-ąjį gimtadienį atšventusi ponia Jūratė mano, kad šis moters amžiaus labai gražus. Nes vaikai jau užauginti, anūkai – paaugę, rimtų sveikatos bėdų dar nėra, tad galima skirti daugiau laiko sau. „Tiesa sakant gailiuosi, kad taip ilgai delsiau ir šių grožio procedūrų neatlikau keliais metais anksčiau.“ – atviravo ponia Jūratė.

Vita Jakutienė su mama Jūrate / Eriko Matijošiaus nuotr.

Į „Grožio pasaulį“ kartu su mama užsuka ir Vita. „Aš bent kartą per metus atlieku odos senėjimo procesus stabdančias procedūras bei subtiliai koreguoju raukšlytes botulino toksino injekcijų pagalba. Taip pat palepinu veidą specialiomis kosmetologinėmis procedūromis. Mano manymu, moteris turi rūpintis savo išvaizda bet kuriame amžiuje. Tada visada lydi puiki nuotaika ir tas ruduo už lango nebaisus“ – pasakojo V.Jakutienė.

„Naujų pupyčių“ narė Vita Jakutienė su mama Jūrate (3 nuotr.)
Eriko Matijošiaus nuotr.

Informaciją publikavimui parengė grožio klinika.

Skaitykite daugiau