Vita Jakutienė nėščia – laukiasi trečio vaiko

Vita Jakutienė / NOX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-01 15:04
Širdies draugą prieš kelis mėnesius palaidojusi Vita Jakutienė ruošiasi reikšmingoms gyvenimo permainoms. Žmonės.lt žiniomis, grupės „Naujos pupytės“ narė laukiasi trečio vaiko.

Šiuo metu Vita Jakutienė yra nėščia penktą mėnesį. Tiesa, apie  gyvenimo pokyčius moteris kol kas per daug neatvirauja. 

Pastarieji metai Vitai nepagailėjo išbandymų.

2015-ųjų rudenį, naktį iš lapkričio 6-osios į 7-ąją, Kaune buvo nušautas V.Jakutienės širdies draugas Deimantas Bugavičius. Tragedija įvyko Kauno Šilainių rajone  – į automobilyje sėdėjusį  D.Bugavičių buvo paleista serija šūvių.

Kartu su mylimu vyru tąnakt automobilyje sėdėjo ir pati V.Jakutienė, vos per plauką išvengusi kulkų. „Naujų pupyčių“ atlikėja dalyvavo D.Bugavičiaus laidotuvėse.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Kitas garsiai nuskambėjęs incidentas įvyko 2016-ųjų pirmąją naktį. V.Jakutienė tąkart įkliuvo pareigūnams, kai automobiliu „Mercedes-Benz“ vežė kraujuojantį vyrą.

Oficialus vyras laukia teismo 

Vita Jakutienė kol kas nėra išsiskyrusi su oficialiu sutuoktiniu, savo dviejų vaikų tėvu Justu Jakučiu. Tačiau pora pardavė savo prabangų būstą Vilniaus Pašilaičių rajone. Vita įsirenginėja naujus namus.

2015-ųjų rugpjūtį J.Jakutis už 15 tūkst. eurų užstatą buvo paleistas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo, kur buvo laikomas suimtas nuo vasario pradžios. Pareigūnai tąsyk V.Jakučio sulaikymo metu pas jį rado didelį kiekį narkotinių medžiagų ir ginklą. Šios bylos tyrimas dar nebaigtas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai