Visvaldas Matijošaitis prabilo apie galimybę užsiimti šalies vadovo pareigomis

Visvaldas Matijošaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2019 m. baigsis antroji dabartinės šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės kadencija, vis daugiau politikų pradeda kalbėti apie norą užimti šalies vadovo postą. Jau dabar viešoje erdvėje įvardinamas ne vienas politikas, kuris turėtų siekti šio posto.

Nuošalyje neketina likti ir stulbinantį kauniečių palaikymą turintis Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, kuris KK2 laidoje sakys, kad jeigu reikės, kandidatuos ir į prezidentus.

„Jeigu bus blogi kandidatai – reiškia atsistosim ir eisim. Aš ir meru neplanavau būti, bet jau man buvo atsibodęs gyvenimas apleistame mieste“, – sakys V. Matijošaitis.

Anot V. Matijošaičio, Prezidentas turi didelį dėmesį skirti ne tik užsienio politikai: „Prezidentas turi daugiau kreipti dėmesį ne tik į užsienio politiką, bet ir į šalies ūkį. Mes aptvarkėme ūkį, valstybėje yra neartų dirvonų, emigracija, švietimo reforma – daug darbų“.

Kauno meras sako, kad iš šalies vadovų jam labiausiai imponuoja Prezidentas Valdas Adamkus ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Valdas Adamkus yra tikras Lietuvos Prezidentas, žmonių Prezidentas. Man tekę nemažai su juo bendrauti, nuostabus žmogus. O su dabartine Prezidente esame bendravę mažiau, bet tai yra dalykiška, tvirta, moteris su charakteriu ir išmano savo darbą“, – kalbės V. Matijošaitis.

„Kol kas jaučiu pasitikėjimą iš kauniečių, man sekasi tai daryti ir gali būti, kad aš pratęsiu savo darbą čia dar vieną kadenciją“, – sakys V. Matijošaitis.

Visą interviu su Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Skaitykite daugiau