Visų artimųjų netekusi ir prievartą patyrusi Daiva Žeimytė bijo kurti šeimą

Daiva Žeimytė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-26 09:55
Daiva Žeimytė ekrane visuomet atrodo tvirta, ryžtinga ir nebijanti paklausti net pačių nepatogiausių klausimų. Tačiau nedaugelis žino, kad Daivai likimas nepagailėjo skaudžių netekčių ir išbandymų. „Tos visos nelaimės mane padarė atšiaurią. Atsirado labai daug baimių, kurių neišsigydysiu niekada“, – sako D.Žeimytė.

Kai Daivai buvo penkeri, iš gyvenimo pasitraukė jos tėtis. Kai jau atrodė, kad gyvenimas grįžta į vėžes, vėžiu susirgo mama. Su juo moteris kovojo beveik šešerius metus, deja, nesėkmingai. Dar po kelerių metų nuskendo trejų metų Daivos įbrolis.

„Aš tam berniukui buvau kaip mama, nes likome vieni. Auginau jį kaip savo vaiką ir net žinau, kad kaime žmonės skleidė gandus, jog tai mano vaikas“, – prisimena „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ vedėja D.Žeimytė. Tuomet vos pilnametystės sulaukusią merginą priglaudė bendraklasės tėvai, jie iki šiol atstoja jai tėtį ir mamą. 

Daugeliui itin tvirtos ir ryžtingos moters įspūdį daranti žurnalistė atvirai pasakoja po visų netekčių norėjusi pasitraukti iš gyvenimo.

„Mano širdis randuota, o mano psichologija yra išprievartauta“, – mįslingai prabilo Daiva.  Laidos vedėją Aušrą Kilkuvienę labai sujaudino kolegės pasakojimas apie patirtą prievartą. Žiūrovai apie tai iš pačios Daivos išgirs žiūrėdami laidą „Kitoks pokalbis”.

Žurnalistė neslepia, kad po šitiek skaudžių įvykių jai baisu kurti šeimą, baisu turėti vaikų. Prisipažįsta, kad su paskutiniu širdies draugu išsiskyrė pajutusi spaudimą kuo greičiau susilaukti atžalų. „Kai kalba pasisuka apie vestuves, vaikus, aš išsigąstu, nors ir nenoriu viena pasenti. Aš ir taip labai daug laiko praleidau viena“, – sako D. Žeimytė.

Itin atviras ir jautrus pokalbis su Daiva Žeimyte – penktadienio vakarą laidoje „Kitoks pokalbis“ 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama