Visos nori būti kaip Meghan Markle – jos elegantiškas paltas šluojamas iš lentynų

Princas Harry su Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 20:28
Ketvirtadienį Jungtinės Karalystės princas Harry su sužadėtine Meghan Markle viešėjo Kardife. Čia juos pasitiko minios džiūgaujančių gerbėjų.

Karališkoji pora priėmime pasirodė vėliau nei tikėtasi. Princas Harry su Meghan į Kardifą iš Londono keliavo traukiniu, kuris vėlavo valandą. Nepaisant to, sužvarbę gerbėjai pasitiko sužadėtinius garsiomis ovacijomis.

M.Markle tai jau trečias oficialus renginys, kuriame pasirodo kartu su princu Harry. Priėmimo metu Meghan buvo apsirengusi juodai nuo galvos iki kojų. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad ji atrodė nuobodžiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Akivaizdu, kad Meghan – naujoji karališkosios šeimos stiliaus ikona. Nedaug moterų geba rengtis juodai, tačiau vis tiek patraukti akį. Prie „cigaretės“ silueto kelnių Meghan priderino aksominius batus, kurių spindesys žaidė su šiek tiek blizgančia rankine.

O juodas „Stella McCartney“ paltas, perjuosiamas šilkiniu kaspinu, atrodė taip dailiai, kad jau dabar internetinėje parduotuvėje skelbiama, jog jų liko tik keli vienetai. Stileivų neatbaidė net solidi palto kaina – 1 585 eurai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai