Viską sau galinčios leisti žvaigždės naudojasi ir senais savo mamų grožio patarimais

Gigi Hadid, Kim Kardashian, Miranda Kerr su mamomis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-21 10:43
Jogurtas, cukrus, aliejus – nors pasaulinio garso žvaigždės gali sau leisti įsigyti bet kokių grožio produktų ir mėgautis prabangiomis procedūromis,jos nepamiršta ir savo motinų gudrybių. Nesvarbu, kad kartais skamba senoviškai ir kelia šypseną.

Amerikiečių aktorė Angelina Jolie (41) pasakojo, kad jos dabar jau šviesaus atminimo mama aktorė Marcheline Bertrand visada atrodė labai natūraliai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Ji neturėjo kaprizų, mažai dažėsi, nešiojo niekuo neišsiskiriančius papuošalus. Bet visada po ranka turėjo kai ką ypatingiems atvejams – tai „Guerlain“ skaistalai. Manau, kad kiekviena moteris turi turėti ką nors tokio, kas leistų pasijusti ypatingai“, – įsitikinusi Angelina Jolie, dabar ir pati naudojanti „Guerlain“ skaistalus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Amerikiečių modelis Gigi Hadid prisimena, kai būdama paauglė su mama televizijos laidų vedėja ir buvusiu modeliu Yolanda Hadid (53) pasidarydavo nedidelį SPA ritualą namuose.

„Mes vietoj pirkto šveitiklio naudodavome cukrų su aliejumi ir atsargiai šia mase pamasažuodavome lūpas – puikiai nusišveičia ir atsigaivina", – sakė Gigi Hadid.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Britų modelis Georgia May Jagger (25) iš savo mamos modelio Jerry Hall (60) išmoko gudrybės, kaip tinkamai dažytis lūpas.

„Dievinu raudonus lūpų dažus – kaip ir mama. Mūsų šeimos moterų gudrybė – dantis šiek tiek patepti lūpoms skirtu balzamu, taip ant dantų neliks raudonos spalvos pėdsakų“, – sakė Georgia May Jagger.

Ji išdidi dėl savo garbanotų plaukų, o kad jie būtų stiprūs, vešlūs, iš mamos išmoko karts nuo karto prieš plaunant patepti alyvuogių ar avokadų aliejumi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Indų aktorė Freida Pinto (32) nepamiršo mamos Sylvios gudrybių puoselėjant grožį.

„Mama išmokė darytis jogurto kaukę veidui – ji suminkština, atgaivina sausą odą. Mes, kaip ir dauguma Indijos moterų, darome galvos masažą su kokosų aliejumi. Nežinau, ar tai turi didelės įtakos plaukų grožiui, tačiau atpalaiduoja nuostabiai. Kartais darausi šį masažą, kad prisiminčiau tuos švelnius ir šiltus momentus, susijusius su mama“, – sakė aktorė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Amerikiečių realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36) iš mamos Kris Jenner išmoko veidą nuvalyti šiltu drėgnu rankšluosčiu ir reguliariai drėkinti odą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar nebuvo taip populiaru naudoti aliejų plaukams, kai amerikiečių aktorės Blake Lively (29) mama aktorė Elaine Lively reguliariai plaukų galiukus tepdavo aliejumi 15-20 min. iki plovimo.

„Taip plaukai būna tinkamai pamaitinti ir sudrėkinti, – dabar taip daro ir garsioji dukra. – Aš dar visuomet turiu kvepalų, kuriais mėgo naudotis mama, taip pat – ir brolio. Kvapas mane maloniai nuneša į tas dienas, kai buvau maža“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Australų modelis Miranda Kerr (34) iš mamos į gyvenimą išsinešė vertingą patarimą, kuris tapo jos vizitine kortele.

„Kai su mama kalbėdavomės apie grožį, ji man stengdavosi pabrėžti, kad svarbiausia – šypsena. Tai keičia ne tik išvaizdą, bet ir tavo paties elgesį, net jei ir nėra nuotaikos, pradėjus šypsotis ji pakyla“, – sakė modelis.

Mirandos Kerr mama Therese Kerr – organinės odos priežiūros priemonių linijos „Divine“ vadovė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.


Vokiečių modelio Heidi Klum (43) mama Erna Klum – kirpėja.

„Visuomet ji eksperimentuodavo su mano plaukais. Ar žinote, kad šukuoseną pakeitus galima atrodyti aukštesne? Dar mane mama mokė visuomet galvą laikyti tiesiai ir žiūrėti į akis tam, su kuriuo bendrauji. Taip sutikti žmonės geriau jaučiasi, tu juos teigiamai nuteiki savo atžvilgiu“, – atskleidė mamos pamokas gražuolė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai