Viską ištverianti meilė: po ilgametės draugystės vaikinas pasipiršo gaisro sužalotai mylimajai

Turia Pitt ir Michaelas Hoskinas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-27 21:44
Nepalaužiama, drąsi, kantri ir ryžtinga. Tai pirmieji žodžiai, kurie kyla mintyse pažvelgus į Turios Pitt (27 m.) nuotraukas. Ji patyrė didžiulę nelaimę, kai dalyvavo maratone ir pateko į gaisrą. Tuomet daktarai netikėjo, kad moteris gali išgyventi – ji apdegė net 65 proc. kūno. Tačiau stiprybė, šviečianti jos akyse, nugalėjo visus nuogąstavimus – šiandien Turia džiaugiasi savo susigrąžintu gyvenimu ir neseniai įvykusiomis sužadėtuvėmis.

Pasitikėjimas savimi ir grožis gali būtų tolygūs

„Grožis slypi tame, kaip mes elgiamės. Iš pradžių man buvo sunku išeiti į gatvę ir susitaikyti su tuo, kaip atrodau. Tačiau jeigu būčiau pasidavusi, tai būtų reiškę viena – gaisras mane įveikė“, – tikino moteris, prisidedanti prie nepelno siekiančios organizacijos „Interplast“ veiklos, kurios tikslas – padėti žmonėms gauti nemokamas rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas. 

Buvęs modelis Turia, kuriai teko patirti daugiau kaip 200 operacijų, prieš metus atsidūrė ant australiškojo „Women‘s Weekly“ žurnalo viršelio. 

„Žurnalo viršelis – ženklas, kad pasitikėjimas savimi ir grožis gali būtų tolygūs. O kiek daug moterų išties atrodo puikiai, tačiau savęs nevertina ir dėl to atsiduria užribyje“, – teigė mergina.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taip pat skaitykite: Metas pokyčiams: 11 dalykų, kuriuos privalote liautis darę tuojau pat

Bene didžiausia parama savo gyvenime ji vadina mylimąjį Michaelą Hoskiną, kuris visą laiką buvo šalia jos, kol ši sveiko, todėl ne veltui Turia sakosi esanti laimingiausia mergina pasaulyje. 

Ne taip seniai Turia Pitt ir Michaelas Hoskinas pranešė apie savo sužadėtuves, o tai, kaip rašo The Australian Women's Weekly Online, yra viena įspūdingiausių meilės istorijų per amžius.

Neretai, kai antrąją pusę arba visa šeimą ištinka krizė, sveikatos bėdos ar kiti nesklandumai, atrodo, lengviausia pasukti skirtingais keliais, tačiau tik ne šiuo atveju – policijos pareigūnas Michaelas kaip tik metė darbą tam, kad galėtų rūpintis savo sunkiai nukentėjusia mylimąja.

„Dar tada, kai Turia buvo intensyviai slaugoma prieš ketverius metus, aš nupirkau jai žiedą su deimantu“, – prisimena Michaelas. Dar 2012-aisiais metais vyras teigė, kad jo mergina, o dabar jau sužadėtinė, nenori būti ta, kurios gaili visas pasaulis: „Ji trokšta susigrąžinti savo gyvenimą. Ji graži, nuostabi, ji trykšta energija, dievina gamtą, vandenyną, ir mes toliau gyvenime itin aktyviai.“ 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taip pat skaitykite: Nematomas ryšys: kaip panaikinti neigiamą dėvėtų drabužių ar mirusių žmonių daiktų energiją?

Turia taip pat socialiniame tinkle išreiškė savo meilę ir džiaugsmą, kai mylimasis jai pasipiršo, tikindama, kad visa, kas geriausia joje, – tai mylimojo nuopelnas ir ji nesulaukianti, kada pagaliau savo gyvenimą iki dienų galo praleis su Michaelu.  

Gražūs žodžiai sužadėtiniui

Reikia pripažinti faktą, kad Turia dažnai pabrėžia, kad būtent Michaelo meilė padėjo jai tapti ir jaustis pačia laimingiausia pasaulyje mergina. Ji gimė Taityje, o būdama vos trejų su šeima persikėlė į Australiją. Gyvendama šioje šalyje, besimokydama mokykloje jau sutiko būsimą sužadėtinį.

Tačiau gyvenimą pakeičia sekundės… Turia gavo svajonių darbą, apsigyveno su mylimuoju, jie dievino aktyvų gyvenimo būdą ir staiga nutiko jau aprašyta, pasaulį sukrėtusi nelaimė. Moteris maratone pakliuvo į ugnies lauką, iš kurio negalėjo ištrūkti, apdegė 65 proc. kūno, neteko rankos pirštų. Sutikite, po tokios nelaimės, kai tavo išvaizda pasikeičia kardinaliai, išgyventi gali būti labai sunku.

Taip pat skaitykite: 10 geriausių Kamasutros pozų

Aš turiu nuostabų mylimąjį, gražią šeimą ir draugus, gyvenu puikioje vietoje Australijoje. Ir kai žmonės sako, kad jiems manęs gaila, aš to nesuprantu. Aš sau nejaučiu jokio gailesčio.

Tačiau Turia buvo drąsi. Ji visas jėgas ir drąsą skyrė tam, kad padėtų kitoms moterims, ir tikina, kad daugelis greičiausiai nepatikėtų, tačiau dabar jos gyvenimas nuostabus: „Aš turiu nuostabų mylimąjį, gražią šeimą ir draugus, gyvenu puikioje vietoje Australijoje. Ir kai žmonės sako, kad jiems manęs gaila, aš to nesuprantu. Aš sau nejaučiu jokio gailesčio.“

Nesustabdamos dvasios moteris pasakojo, kad pasitikėjimas savimi ir stiprybė atkeliavo bandant susidoroti su savo traumomis. „Mes visi turime tą vidinę stiprybę, tačiau retai sau duodame galimybę suprasti ir pamatyti, kokie esame neįtikėtini“, – teigė Turia.

Išties, mokymasis iš naujo vaikščioti, kalbėti, gyventi gali tapti neįveikiama užduotimi. Tačiau Turia su tuo susidorojo aukštai iškelta galva ir šiandien džiaugiasi meile, kurios yra verta.      

                    
Ji24.lt

Naujausi straipsniai