N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Visiškai nuoga Suzy Cortez erotiškoje fotosesijoje parodė, už ką tapo „Mis Bumbum“ nugalėtoja

Suzy Cortez / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusį mėnesį gražiausio užpakaliuko konkurse „Mis Bumbum“ laurus nuskynusi Suzy Cortez įsiamžino erotiškoje fotosesijoje, kurioje parodė, už ką buvo paskelbta nugalėtoja.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mis Bumbum“ finalas: Brazilijoje išrinkta gražiausio užpakaliuko savininkė

25-erių Suzy Cortez lapkritį San Paule vykusiame „Mis Bumbum“ finale nurungė 14 konkurenčių ir iškovojo ne tik gražiausio užpakaliuko savininkės titulą, bet ir gavo pagrindinį prizą – 15 tūkst. JAV dolerių vertės sutartį su modelių agentūra ir fotosesiją žurnale vyrams.

Šią savaitę toji fotosesija žurnalui „Sexy“ pasiekė dienos šviesą ir jos kadrai išties karšti – Suzy Cortez nusimetė visus drabužius ir paplūdimyje pozavo Ievos kostiumu.

Jūsų dėmesiui – erotiška Suzy Cortez fotosesija:

Erotiška „Mis Bumbum“ nugalėtojos Suzy Cortez fotosesija (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2
„Mis Bumbum“ finale Brazilijoje išrinkta gražiausio užpakaliuko savininkė (19 nuotr.)
+13
Nugalėtoja Suzy Cortez / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau