„Visi mes žmonės“ laidoje – garsūs vyrai apie didžiulę sėkmės kainą

Mindaugas Stasiulis, Juozas Statkevičius, Kastytis Kerbedis, Arūnas Valinskas / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotraukos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-19 16:16
Pagauti sėkmės paukštę už uodegos svajoja daug kas, bet net ir pagavus, retam pavyksta ją išlaikyti ilgą laiką. Vieni garsiausių ir ryškiausių Lietuvos vyrų – Kastytis Kerbedis, Arūnas Valinskas, Juozas Statkevičius ir Mindaugas Stasiulis dalinasi savo ilgalaikės sėkmės receptais. Nors jų istorijos labai skirtingos, ne vienas pabrėžė, kad pagrindinis sėkmės ingredientas – tikėjimas savimi, darbas ir meilė tam, ką darai.

TV laidų ir renginių vedėjas Mindaugas Stasiulis už populiarumą dėkingas savo sukurtam Saulėno personažui. Tik pabrėžia, kad svarbu neužsižaisti ir sugebėti išlikti savimi. Paradoksalu, bet vienas žinomiausių ir mylimiausių Lietuvos vedėjų darbą eteryje lygina su kančia. Tačiau, šiai kančiai jis negali atsispirti.

„Dirbti eteryje – visiškas mazochizmas. Tu žinai, kad kankiniesi, bet nuo to vis tiek būna kažkaip gerai. Labai siaubingi simptomai. Jei būtų kančios konservai parduotuvėse, tai aš juos tikrai pirkčiau ir savo valia valgyčiau. Galbūt, kai specialiai save nuolat pakankini, ne visada išgyveni tą tikrą liūdesį ir kančią“, – atvirai kalbėjo M. Stasiulis.

Kokia yra sėkmės kaina, žino ir šiemet kūrybos trisdešimtmetį švenčiantis drabužių dizaineris Juozas Statkevičius. Prisipažįsta kartais verkiantis, tačiau viešumoje, kad ir kas nutiktų, silpnumo jis niekada nerodys ir toliau žengs aukštai iškelta galva – pabandyk pavyti!

„Aš negaliu verkti. Aš visą laiką kovoju. Aš turiu būti kaip robotas – stiprus, kietas, kuris visada žino, ką daryti, žino, ką pasakyti“, – sako Juozas.

Nepaisant ne visada sklandžiai skrendančios tos sėkmės paukštės ir kylančių sunkumų, dizaineris tvirtina, kad yra laimingas: „Laimingi laiko neskaičiuoja. Aš jo neskaičiuoju. Aš tiesiog gyvenu. Aš kaifuoju nuo to, ką darau. Man labai patinka mano darbas. Jei nepatiktų, tai kam man tie rezultatai?“ – nuoširdžiai apie savo darbą kalbėjo dizaineris.

Didžiausią ir jau tris dešimtmečius trunkantį karjeros pasiekimą Arūnas Valinskas įvardina taip – Ingos Valinskienės vyras. „Iš visų darbų kuriuos man teko dirbti, ir pareigas, kurias teko užimti, pats svarbiausias ir daugiausia įtakos padaręs man pačiam – Valinskienės vyras. Esu labai dėkingas savo darbdavei, kad iki šiol dar manęs neatleido“, – juokavo A. Valinskas ir pripažino, kad tikrai jaučiasi esąs sėkmingas žmogus.

Savo sėkmės ir praradimų istoriją dainininkas Kastytis Kerbedis žada kada nors aprašyti memuaruose. Sės prie jų tada, kai pasitrauks nuo scenos ir gal net išvažiuos gyventi į Los Andželą.

„Aš jau noriu pabaigos, jau noriu į pensiją. Aš turiu kas veikti. Aš žinau kur man ir ką veikti. Jau žinau“, – sako atlikėjas.

Naujausi straipsniai