„Visi mes žmonės" laidoje – dužusios svajonės: žinomi veidai atviraus apie verslo nesėkmes

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovas Žilvinas Žvagulis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-22 13:17
Julia Janus, Žilvinas Žvagulis, Eva Tombak, Mia – visi jie pažino kartėlio jausmą, kai žlugo jų verslai. Kažkas neteko drabužių parduotuvių, kažkas turėjo uždaryti muzikos klubą ar restoraną, kai kas net emigruoti į kitą šalį.

Drabužių dizainerė Julia Janus mėnesį kas vakarą verkė. Sunkiausia buvo atsisveikinti ne su savo drabužių parduotuvėmis, o su darbuotojais. Pradėjusi studijuoti verslo vadybą, ji aiškiai suprato, kad sukurti verslą – paprasta. Sunku jį išlaikyti.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Julia Janus
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Julia Janus

Šią tiesą savo kailiu patyrė laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai – garsūs, puikiai žinomi Lietuvos žmonės, savo pinigus ir širdį investavę į drabužių parduotuves, restoranus, žurnalų leidybą. Atsisveikinti su nuoširdžiai kurtu verslu pasirodė be galo skausminga: dužo širdys, ritosi ašaros, kankino depresija ir juodžiausios mintys, nes viskas atrodė beprasmiška.

„Trejus metus negalėjau važiuoti ta gatve, kur buvo „Muzikinis angaras“. Negalėjau. Labai skaudėjo“, – prisipažįsta dainininkas Žilvinas Žvagulis.

Kadaise jo įkurtas „Muzikinis angaras“ buvo populiariausia vieta sostinėje. „Bet nemokėjau skaičiuoti išlaidų maistui, gėrimams. Man atrodė, kad iš manęs visi vagia...“ – prisipažino jis laidoje.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Eva Tombak
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Eva Tombak

Ir dar tas persekiojantis gėdos jausmas – tau nepavyko ir visi apie tai žino... Bėgdama nuo gėdos jausmo, kad nepavyko išsaugoti savo sukurto žurnalo „Ieva“, garsi žurnalų leidėja Eva Tombak su šeima emigravo į Australiją. Bet ir ten bandymas atidaryti kavinę buvo nesėkmingas. Jeigu ne Australijoje atrasta joga, galbūt ir šiandien Eva dar nebūtų buvusi laiminga.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Mia
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovė Mia

O jeigu ne sūnus, galbūt dainininkė Vilija Pilibaitytė–Mia būtų pasiryžusi net pačiam baisiausiam žingsniui. Restorano Druskininkuose žlugimas vos per kelis mėnesius, skolos, o vėliau pasipylusios dar ir negražios istorijos su vyru, dainininkei kainavo daugiau nei dvejus depresijos ir sunkiausių išgyvenimų metus.

Tačiau tokius gyvenimo smūgius priėmę kaip pamoką, dabar šie žmonės verčia naują lapą – kas atsargiai bando naujas verslo sritis, o kas prisiekė sau daugiau niekada į verslą kojos nekelti.

Apie visa tai – televizijos laidoje „Visi mes žmonės“ šį pirmadienį 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai