Visi mes žmonės. Garsūs žmonės dalijasi nenudailinto gyvenimo akimirkomis

Monika Linkytė, Dalia Ibelhauptaitė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir Vaidotas Valiukevičius / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-24 13:23
Startavus žurnalo „Žmonės“ kampanijai „Visi mes žmonės“ garsenybės drąsiau kalba apie netobulą, kiek komišką kasdienio gyvenimo pusę. Prodiuserė ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė, atlikėjai Vaidotas Valiukevičius, Monika Linkytė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep dalijasi žmogiškomis, nenudailintomis savo gyvenimo akimirkomis.

Kampanijos „Visi mes žmonės“ herojų daugėja. Nesuvaidintas vaizdo klipas pasakojo tik apie keleto įkvepiančių asmenybių nenušlifuotą gyvenimo pusę, bet prie jų jungiasi ir kiti, dažnai televizijos ekranuose ar žiniasklaidos puslapiuose matomi žmonės.

Prodiuserė ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė atkreipė savo sekėjų dėmesį, kaip realybė kartais skiriasi nuo socialinėje paskyroje pasidalintos nuotraukos, kurioje – akimirkos šypsena, pražydusi pakėlus galvą nuo darbo ir įkvepiant grukšnį oro bandant nuvyti stresą.

„Visi, pamatę mano nuotrauką prie baseino vakar ryte, pamanė: štai Dalia ilsisi, atostogauja, o gyvenimo realybė yra kardinaliai priešinga. Aš iki to baseino tik nusifotkinti 3 minutėms ir tenuėjau, nes dvi dienas juodai dirbome strateguodami ateinančio sezono detales, nebuvo laiko atsipalaiduoti.

Ta nuotrauka atrodo kaip idiliškais zen rytas, o realiai aš visą naktį buvau tokiame streso lygyje, tokiam panikos priepuolyje, iki 6 val. ryto visiškai nemiegojus, dar 5 val. ryto rašiau elektroninius laiškus, kurių taip ir neišsiunčiau...

Stovi ant bedugnės krašto, puse pėdos jau ore ir jau žinai, kad krisi ir galvoje tik bandai projektuoti kaip kristi taip, kad pasekmės nukritus būtų kuo minimalesnės...

Tai mano merginos ištraukė mane iš naktinio streso ir privertė bent keliom sekundėm pamatyti ramybę ir grožį... O aplink tikrai nerealus grožis, tikrai puiki, ideali, sakyčiau, vieta ilsėtis, išvalyti protą ir sielą: fantastinis miškas, vanduo, o koks oras!!! Bet visas dvi dienas mes nesigundėme ir sąžiningai dirbome! Tik keitėm lokacijas, kad dėmesys neišskystų 8 valandas vienoje vietoje besėdint. Realybė kartais labai skiriasi nuo gražių nuotraukų...Juk visi mes žmonės“, – atskleidė Dalia Ibelhauptaitė

Argi dainininkę Moniką Linkytę galėtų jaudinti tokie dalykai, kaip skurstanti gėlė, o pradžiuginti – pagaliau klestintis augalas? Gali – juk visi mes žmonės.

„Sako, duok meilės augaliukams ir jie žydės amžinybę. Tai, žinokit, ne.... Ko aš tik nesu dariusi, mėginusi išauginti pačias papraščiausis gėles.. NIEKO! Esu blogiausia augalų augintoja ever!!! Bet... pristatau jums savo pirmąją palmę Janiną, kuri pagaliau kažkaip man auga ir džiugina mano kambarį jauuuu pusę metų. Prašau, pasakykit, kad aš ne tokia ne viena“, – smagiai rašė Monika Linkytė.

Dainininkas Vaidotas Valiukevičius nustebino atvirumu, o juk galėjo pasielgti kitaip – net niekas nebūtų papriekaištavęs.

„Daugelis viršelių yra „paturbinti“ per daug, mano galva. Nutrinamos raukšlės, pašviesinami paakiai, net veido ir kūno pačios formos patobulinamos. Ir į šį žaidimą įsitraukia beveik visi. Atrodo, kad viršeliai be to negali būti. O jeigu yra – kai kurių tai laikoma neprofesionalumu. Be abejo, sutinku, kad galima šiek tiek „papudruoti nosį“ ir paieškoti tinkamo rakurso bei apšvietimo. Tačiau aš kalbu apie tą bandymą išvis nutrinti amžių, mimikas ir veido atspalvius. Kalbėti lengva, o kaip pasielgsiu realioje situacijoje? Nors esu vyras ir, atseit, vyrams tai visai neturi rūpėti, tačiau pagavau save taip pat paveiktam šios mados.

Čia matote pasitvirtintą THE ROOP albumo viršelio nuotrauką. Ir galiu atvirai pasakyti, kad labai knietėjo „patobulinti“ vaizdą. Bet ėmiau ir nusprendžiau pradėti nuo savęs. Palikau nuotrauką tokią, kokia yra. Su raukšlėmis, pablizgėjusiu veidu ir pan. Palikti žmogiškumą. Juk vienaip ar kitaip – visi mes žmonės.
(Nuotrauka: Dainius Pu.)“, – atvirai parašė Vaidotas Valiukevičius.

Merginos ir moterys nori atrodyti gražiai, kas gi jau viešins savo nuotrauką rytą, vos atsikėlus iš lovos. Bet dainininkei Dovilei Filmanavičiūtei-Miss Sheep nėra tabu.

„Day „prausiuosi arbatinuke“ 2.
Tomas Sinicki dažnai man sako, kad gražiausia aš – kai penktadienio naktį ateinu į barą net blakstienų nesidažiusi. Lyg ir norėčiau pradėti postringauti, kad tokia švari esu tikriausia ir kad tų suveltų nuotraukų mūsų sraute taip maža. Bet turbūt meluočiau jums, o labiausiai – sau, nes dalintis tobulais televiziniais grimais yra taip saldu. Juk gal pirmoji gyvenimo meilė pamatys tas lūpas, gal buvusią draugę suerzins ilgesnės nei jos blakstienos, o ir sekėjai labiau giria, liaupsina net, laikina ir komentuoja...
Nėr ko graužtis – tai juk taip žmogiška.
Nes #visimesžmonės.
Tai labas rytas! Einu arbatinuko kaist!“ – kaip visada entuziastingai savo sekėjams šį kartą išpyškino tiesą apie save Dovilė.

O kaip atrodo jūsų nenudailinto gyvenimo akimirkos? Dalinkitės ir nepamirškite grotažymės #visimesžmonės!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai