Visi mes žmonės. Garsūs žmonės dalijasi nenudailinto gyvenimo akimirkomis

Simona Burbaitė, Justina Jarutė, Rimvydas Širvinskas-Makalius / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-09 11:14
Startavus žurnalo „Žmonės“ kampanijai „Visi mes žmonės“ garsenybės drąsiau kalba apie netobulą, kiek komišką kasdienio gyvenimo pusę. Modelis Justina Jarutė, marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius ir kiti dalijasi žmogiškomis, nenudailintomis savo gyvenimo akimirkomis.

Kampanijos „Visi mes žmonės“ herojų daugėja. Nesuvaidintas vaizdo klipas pasakojo tik apie keleto įkvepiančių asmenybių nenušlifuotą gyvenimo pusę, bet prie jų jungiasi ir kiti, dažnai televizijos ekranuose ar žiniasklaidos puslapiuose matomi žmonės.

Saugirdas Vaitulionis pasakoja apie komišką situaciją, kuri jam nutiko Panevėžyje.

„O istorija tokia... Visą savaitgalį su komanda arėm kurdami prekybos centro RYO žurnalą. Gyvenome viename Panevėžio viešbutuke, kur naktis kainuoja beveik 90€, na, čia kaip kokiame Vilniaus centre, su vaizdu į katedrą. Tik čia – Panevėžyje, su vaizdu į parkingą. Pasaulis nebesuvokia kainų, bet įrašas – ne apie tai. Dingo kambario raktas! Perknisu visus daiktus, tašes ir kišenes... Aš galvojau, kad raktą daviau Jagelavičiūtei, Jagelavičiūtė galvojo, kad jis – pas mane. Vėliau, abu galvojom, kad palikom ant pusryčių stalo, viešbučio restorane. Išsičekindami sužinome, kad niekas rakto nerado ir už jį teks sumokėti 25€. 25€!!! Čia vėl apie tą kainų adekvatumą reikėtų atskiro įrašo. Ok, susimoku.

Šiandien ryte randu raktą džinsų kišenėje. Kaip tai įmanoma? Įmanoma, nes tai – Vaitulionis.

Aš galiu išleisti žurnalą gulėdamas Indijoje prie baseino, galiu padaryti renginį Vilniuje iš Balio, galiu paskaičiuoti biudžetą per kelias minutes ar paleisti reklamos kampaniją gulėdamas lovoje su 40° temperatūra... O nesugebu rasti rakto kišenėje! Kaip aš tą karjerą padariau, aš nesuvokiu! Nu, visi mes žmonės, ane?“

Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė primena, kad ne visos nuostabios nuotraukos socialiniuose tinkluose gimė vos fotografui paspaudus mygtuką. Galvojote kitaip?

„IDEALUS VS. REALUS GYVENIMAS. Juk kartais pasitaiko, kad kažką reikia daryti tik „dėl akių“. Ypač, kai kalbame apie nuotraukas socialinėje medijoje. Dažnai sekėjai mato tik galutinį – tą, sakykim, idealų variantą, bet iš tikrųjų už jo slepiasi koks 100 visiškai netikusių, juokingų ar net gėdingų kadrų. Ir visai nesvarbu tavo sekėjų skaičius.“

Kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius dalijasi komiška istorija, kai kartą besileisdamas į kelionę pats sau jos idealiai nesuplanavo, nors kiekvienais metais padeda tūkstančiams.

„Istorija apie tai, kaip kelionių ekspertu vadinamas Makalius susipainioja savo gyvenime ir begalybėje kelionių. Regis, turėtų rodyti pavyzdį kitiems ir tinkamai jai pasiruošti, tačiau... Kelionių ekspertas pasižiūri orų prognozę Kazachstane, Almatoje – bus +21! Pagal tai ir dedasi daiktus. Bet pamiršta paskaityti kelionės programą: kilsim į kalnus, bus 3500 metrų aukštis, slidinėjimo kurortas. Mano medžiaginiai sportbačiai ir patrumpinti džinsai visai negelbėjo, o ir praeiviai man žvilgsniu reiškė užuojautą. Ir visai nejaučiau gėdos prisistatyti patyrusiu keliautoju – juk visi mes klystame ir visi mes žmonės!“

Modelis Justina Jarutė sako, kad ji gamina puikiai, bet... Dukrai Adelei taip neatrodo.

„Ne, aš kasdien su makiažu orkaitės durelių nevarstau. Ir prijuostę užsidėjau tik šiai nuotraukai. Estetikos mano virtuvėje mažai, bet ką moku, tai gaminti. Manau, kad ranką esu atmušusi per eilę metų padoriai, o mano lazanija ir sočiausiam žmogui seilėtekį sukeltų. Šį kartą lėkštėje, sveikas sultingos vištienos ir keptų daržovių ansamblis. Nors pirštus apsilaižyk. Deja, mano mažajai gurmanei tas turbo maistas teigiamų emocijų nesukėlė. Pati ir ėsk. Na ką, belieka įkvėpti kantrybės, susirinkt šefės savivertę nuo grindų ir prisiminus, kad #visimesžmonės, stoti vėl prie petelnės.

O ką Tu gamini neskaniai?“

Tinklaraščio „Dydis nesvarbu“ autorė Giedrė Valavičiūtė taip pat turi, ką prisipažinti. Daugelį nestandartinio grožio moterų įkvepianti Giedrė atvira:

„Yra du nuotraukų tipai: tos, ant kurių spaudžiu „delete“, ir tos, kurias jūs pamatote. Taip, aš kontroliuoju „realybę“, kurią parodau. Tuomet „realybės“ foto sulaukia like (kurie padidėja, investuojant šiek tiek paypal sąskaitos pinigų) ir komentarų „kaip gražiai atrodai“, „kokia gražuolė“, „įkvepi“. Visa tai man tikrai nuoširdžiai labai patinka. Tikrai. BET. Šįkart apie tas kitas foto, kurios nepraeina „realybės“ filtro. Kurios ne iki galo arti tobulumo: ne taip atrodo šypsena, ne tokios mielos rinkės, šiek tiek kvailoka poza, per daug mažai romantikos, per mažai atmerktos akys ir nėra „wow“ efekto. Būtent tokios foto yra nesukurta realybė, verta viešumo, jeigu jau kalbu apie savęs priėmimą, jeigu sakau, kad reikia rodyti įvairovę tam, kad patys suvoktume savo realybės tikrumą. Nors visuomet prašau, neretušuoti nuotraukų, tačiau tai padarau jas atrinkdama (net kai jos būna jau atrinktos fotografų). Ir būtent taip, aš jus ir toliau „apsaugau“ nuo vaizdų, kuriuos mes realiai matome namuose prieš veidrodžius arba savo telefonų ekranuose, kai nebandome pozuoti ir kurti „realybės“. Fotografuojant šią pozą iš nugaros, mintyse, nuoširdžiai kalbu, įsivaizdavau vaizdelį Kuboje, kur prie sienos taip lengvai atsilošusi pozuoja vietinė mergina. Labai daug kartų norėjau ją parodyti, bet vis ji atrodydavo per toli nuo tobulumo. Bet aš ir nesu tobula. O čia mano nugara. Susipažinkite. Ji mano didžiausias iššūkis, bet ir meilė vienu metu.“

Populiari tinklaraštininkė „Ū ilgoji“, kurios puslapyje dažnai puikuojasi žavaus interjero nuotraukos, taip pat saugo mažą, žemišką paslaptį:

„Kairėje yra tai, ką aš labiausiai mėgstu savo namų nuotraukose – daug baltų sienų. Dešinėje – mūsų koridoriaus gangrena. Kabykla, liudijanti, kad Lietuvoje egzistuoja visi keturi metų laikai. Spėju, kad būtent iš šitos vietos ritasi visi namų vorai ir susiformuoja dulkių kamuoliukai. Vis žadu sau, kad jau tikrai „šią savaitę“ viską reorganizuosiu, bet paskui pasiguodžiu, kad #visimesžmonės ir toliau pirmadienis veja sekmadienį.

O pas jus yra namų kampas – baidyklė?“

O kaip atrodo jūsų nenudailinto gyvenimo akimirkos? Dalinkitės ir nepamirškite grotažymės #visimesžmonės!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai