Visą laiką skubančioms: kad prie veidrodžio neužtruktumėte

Mergina darosi makiažą. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 12:00
Greitas gyvenimo tempas diktuoja savas taisykles. Kiekviena moteris norėtų pradėti dieną nuo malonių gražinimosi procedūrų, bet ryte dažnai tenka skubėti lyg akis išdegus, o apie ramias akimirkas prie veidrodžio puoselėjant savo išvaizdą lieka tik pasvajoti.

Tobula per kelias minutes

Įsigykite didesnę, universalią makiažo paletę („viskas viename“), kurią galėsite naudoti akims, lūpoms ir visam veidui.

 • Jei nespėjote išsitrinkti galvos, išbandykite sausą šampūną.
 • Atsisakykite plaukų modeliavimo žnyplių ar karštų suktukų. Suriškite plaukus į uodegą ar papuoškite galvą pyne.
 • Po dušo naudokite purškiamus, o ne tepamus kūno losjonus, aliejus.
 • Niekada nepamirškite odos drėkinimo priemonės, ypač atvėsus orams. Rinkitės lengvesnį gaminį vandens pagrindu, kuris greitai įsigeria į odą.
 • Ant rankos sumaišykite šiek tiek drėkinimo priemonės ir įprastos pudros, o paskui viską užtepkite ant veido. Sutaupysite laiko!
 • Įsigykite didesnę, universalią makiažo paletę („viskas viename“), kurią galėsite naudoti akims, lūpoms ir visam veidui.
 • Vokų šešėliais labiau akcentuokite išorinius akių kampučius, o vidinius galite ir „pamiršti“.
 • Padėkite į šoną visus profesionalams skirtus šepetėlius ir teptukus. Naudokite kreminės konsistencijos priemones, tepkite jas makiažo kempinėle, jei labai skubate – tiesiog pirštais.
 • Prireikus skubiai pataisyti makiažą, nesistenkite atkartoti visų rytinių procedūrų. Esant poreikiui, odą pavalykite drėgna servetėle, blakstienas perbraukite tušu, lūpas – blizgiu, odą gausiai papudruokite.
 • Ką galite padaryti vakare (veido kaukės, odos šveitimas, manikiūras), neatidėkite rytui.
 • Papildomos miego minutės taip pat reikalingos grožiui, todėl skirkite pakankamai laiko poilsiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žalioji arbata – ne tik puikus gėrimas, bet ir natūrali priemonė grožiui puoselėti

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Viešoje vietoje?

Jei nepasidažiusi jaučiatės lyg nuoga, o rytą nespėjote pasigražinti namuose, tenka išnaudoti kelionės laiką. Apie moteris, kurios įsigudrina pasidažyti vairuodamos automobilį, sklando ne itin teigiama nuomonė. Be to, taip dailiosios lyties atstovės rizikuoja sukelti avarinę situaciją, todėl sėdus už vairo vertėtų sutelkti dėmesį į vairavimą, o ne į kosmetinės turinį. Vis dėlto, patekus į rytinę spūstį, nejučia kyla noras prasmingai išnaudoti laisvą minutėlę. Keliaujant viešuoju transportu, visada galima pasitikrinti dienotvarkę, pasikartoti paskaitų medžiagą ar paskambinti auklei. Užsienyje, kur atstumai tarp miestų yra nepalyginamai didesni, populiarėja tendencija gražintis tiesiog gatvėje, viešajame transporte.

Jungtinėje Karalystėje atlikta apklausa atskleidė, kad 25 proc. moterų norėtų, kad viešajame transporte prie laikymosi stovų būtų įrengti veidrodžiai. 32 proc. respondenčių prisipažino, kad keliaudamos viešuoju transportu pasidažo lūpas, kontūriniu pieštuku ir blakstienų tušu paryškina akis. Moterys juokauja, kad „norint pasidažyti reikia dviejų rankų, todėl, užuot traukus iš rankinės mažytį kelioninį veidrodėlį, būtų galima grožėtis dideliu savo atvaizdu“.

Žinoma, problemą lemia greitas miesto gyvenimo tempas. Tačiau pagalvokite, ar šalia esantys bendrakeleiviai bus sužavėti jūsų užmojais nusilakuoti nagus ar pincetu išsipešioti antakių plaukelius. O kur dar asmeninė higiena, juk aplinkui tiek daug kosėjančių ir čiaudinčių žmonių. Jei prisėdusi ant suolelio gatvėje sumanysite padengti blakstienas tušu, rizikuojate, kad į akis pateks dulkių ar bakterijų.

Ką pataria profesionalai?

Kai kurioms moterims gražinimasis atrodo kaip dailė ant veido ar smagus žaidimas. Tačiau nemažai dailiosios lyties atstovių kiekvieną dieną iš visų jėgų stengiasi išgauti tobulą rezultatą. Ir ne visada pasiseka, ypač jei trūksta patirties ir įgūdžių. Garsenybių makiažo meistrai, kurie lyg burtininkai lengvais potėpiais suteikia žvaigždėms dievišką išvaizdą, negaili praktiškų ir kasdieniškų patarimų.

Vizažo meistrė Anastasia Soare, kurios paslaugomis naudojasi Oprah Winfrey, Jennifer Lopez ir Heidi Klum, sako, kad didžiausia moterų klaida – dieniniam makiažui naudoti ryškius vokų šešėlius, kurie neva turėtų pabrėžti akis. „Daugeliui klienčių aš rekomenduoju atsisakyti neoninių spalvų.

Jei sukursite tam tikrą gražinimosi ritualą ir nepamiršite priemonių eiliškumo, tobulai atrodysite iki vakaro.

Vyresnės nei 21-erių moterys neatrodo gerai su klouno spalvomis ant veido“, – atskleidžia grožio specialistė. Kasdien ji rekomenduoja rinktis natūralias, pastelines spalvas, įvairius rudus atspalvius. Net jei neišvengsite gražinimosi klaidų, naudojant švelnias priemones, jos bus ne tokios pastebimos.

Grožio meistrės Julianne Kaye klienčių sąraše rikiuojasi Kate Hudson, Scarlett Johansson ir kt. Ši makiažo specialistė pataria moterims nepatingėti užsitepti makiažo pagrindo. „Daugelis moterų skundžiasi, kad dienos pabaigoje jų makiažas „išplaukia“ ir jį reikia nuolat taisyti. Jei sukursite tam tikrą gražinimosi ritualą ir nepamiršite priemonių eiliškumo, tobulai atrodysite iki vakaro“, – įsitikinusi populiaraus interneto tinklaraščio savininkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Faktai iš grožio istorijos: dabar tokių produktų nenaudotume

Naujausi straipsniai