Vis dar įsimylėjęs Blake‘as Sheltonas negali patikėti, kad Gwen su juo: „Kas tai merginai negerai?“

Blake'as Sheltonas ir Gwen Stefani / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-07 15:30
Skaudžią vyro išdavystę ir skyrybas išgyvenusi dainininkė Gwen Stefani džiaugiasi ir vėl atradusi laimę bei vietos meilei – jos širdyje jau trejus metus yra kantri muzikos žvaigždė Blake'as Sheltonas. Panašu, jų santykiai vis labiau tvirtėja.

Tiesa, pats Blake‘as vis dar negali patikėti, kad Gwen yra su juo. Lankydamasis garsiajame Ellen DeGeneres šou „The Ellen DeGeneres Show“ prisipažino, kad tai, jog jie yra kartu – stebuklas.

Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Negaliu patikėti, kad ji yra su manimi, – kalbėjo kantri muzikos žvaigždė. – Kas jai negerai? Jai tikrai kažkas negerai, jeigu būna su manimi!”

Žmonės.lt primena, kad Gwen Stefani su mylimuoju draugauja jau trejus metus. Jų romanas užsimezgo to Gwen ir Gavino Rossdale'o skyrybų, kuomet paaiškėjo, jog Gavinas Rossdale’as net trejus metus buvo neištikimas savo žmonai su jų namuose gyvenusia ir tris jų sūnus prižiūrėjusia aukle Mindy Mann.

Gwen Stefani su vaikais / Vida Press nuotr.
Gwen Stefani su vaikais / Vida Press nuotr.

Vos tik Gwen Stefani sužinojo apie begėdišką išdavystę, kuri vyko jai po nosimi, iš karto pateikė skyrybų prašymą be progos į kairę pasukusiam Gavinui Rossdale'ui pasitaisyti.

Blake'as Sheltonas taip pat yra išgyvenęs nesėkmingus santykius. Pireš Gwen išsiskyrė su antrąja žmona, taip pat kantri muzikos dainininke Miranda Lambert, su kuria praleido 10 savo gyvenimo metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai