Virtuvės šefas Jonas Jonušas vardines šventė ekstremaliai, ant motociklo: žiūrėkite video

Jonas Jonušas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 18:20
Virtuvės šefui, buvusiam grupės „B’avarija“ nariui Jonui Jonušui šiemet Joninės tapo kaip niekad įsimintinos. Artėjant trumpiausiai metų nakčiai, jis sėdo prie „Enduro“ motociklo vairo ir išties ekstremaliai pasivažinėjo.

Joną Jonušą Joninių proga dovanų platinimo lyderė „Gera dovana“ pakvietė išbandyti ekstremalią pramogą.

Vis populiarėjančią ir, kaip patys motociklininkai teigia, „purviniausią“ motociklizmo kryptį – „Enduro“ – Trakų rajone išbandęs J.Jonušas liko sužavėtas. Jis išbandė vieną iš geidžiamiausių šių metų KTM Enduro modelių – KTM 350 EXC-F.

„Per daugiau nei valandą išmokti valdyti motociklą ir pravažiuoti smėlėtais keliais bei įveikti stačias kalvas buvo tikras iššūkis. Tačiau man gana greitai pavyko perprasti „Enduro“ motociklo valdymo pradmenis. Nors tai visiškai skirtingos patirtys, visgi, manau, kad padėjo tai, jog vaikystėje esu važinėjęs motociklu, o dabar kasdien vairuoju „Vespą“, – sakė jis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak J.Jonušo, įdėmiai išklausius instruktoriaus patarimų ir pasivažinėjus specialia mokomąja trasa, valdyti tokią transporto priemonę išmokti gali kiekvienas – net ir tie žmonės, kurie neturi vairavimo įgūdžių.

„Kai išklausiau detalų instruktažą, atrodė, kad sunkiausia bus vienu metu viską valdyti ir dar nepamiršti teisingos sėdėjimo, rankų bei kojų padėties. Tačiau, pradėjus važiuoti, viskas pasidarė daug aiškiau. O smagiausia dalis, aišku, buvo važiavimas trasa, pilna provėžų, smėlio, nemažų kalniukų. Nors mokydamasis aš esu atsargus, visgi adrenalino netrūko“, – sakė virtuvės šefas.

Po „Enduro“ motociklo valdymo pamokos J.Jonušas prisipažino, kad kada nors motorolerį norėtų pakeisti į motociklą.

„Dažnai pasvarstau, kad kada nors norėčiau įsigyti motociklą. Manau, kad po šio pasivažinėjimo „Enduro“ klasės motociklai jau pateks į svarstomųjų sąrašą. Be to, man labai patinka, kad su šia transporto priemone galima nuvažiuoti į tokias gamtos vietas, kur žmogaus koja retai kada įžengia“, – savo planais pasidalino žinomas vyras.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Joninės Aktualu

Naujausi straipsniai