Virtuvės šefas Gian Luca Demarco švenčia jubiliejų: „Naktimis nemiegojau“

Gian Luca Demarco gimtadienio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-19 20:58
Charizmatiškasis virtuvės šefas ir „Kulinarijos studijos“ vadovas Gian Luca Demarco penktadienį minėjo savo 35-eirių metų gimtadienį. „Kaip aš jaučiuosi? Jaučiuosi storesnis, o ne senesnis“, – juokėsi italas.

Gian Luca penktadienį pristatė ir savo atsinaujinusią studiją, kurioje nuo šiol lankytojams bus daugiau vietos. Pirmieji ją išbandė gimtadienio svečiai. Į didžiulę šventę susirinko apie 80 žmonių.

„Labai daug dirbau, naktimis nemiegojau. Draugai net sakė, kad jiems atrodau tarsi girtas. Iki šiol mano naujoje studijoje trūksta vos kelių akcentų, tačiau darbai jau greitai baigsis ir aš galėsiu pailsėti. Štai nuo žmonos gimimo dienos proga šiandien gavau kelionę. Į ją, kaip tik bus proga atsikvėpti, vyksime su visa šeima.“

Gian Luca Demarco gimtadienio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Gian Luca Demarco gimtadienio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.

Pačią didžiausią dovaną žavingasis šefas gavo rugpjūtį, tuomet jam gimė dukrelė Martina.

„Per šį gimtadienį turiu viską, ko reikia, aišku, namuose kūdikis, darbai, dar gimtadienio šventė – pastarąsias savaites aš laksčiau tarsi išprotėjęs. Žmona labai palaikė ir gelbėjo mane. Ji – nuostabi. Tačiau šiandien ryte, kai vaikai du vyresnieji vaikai man ėmė dainuoti dainas ir dovanoti savo piešinius – širdis prisipildė džiaugsmo, o darbų sūkurys, kuriame ilgai sukausi, pasimiršo.“

Nenuostabu, jog Gian Luca prieš pat gimtadienio vakarėlį sunkiai rinko žodžius. Šefo galvoje sukosi mintys, kaip svečius pradžiuginti savo kulinariniais šedevrais. Jei kam pagrindinis šventinis atributas ir yra tortas, tai Gian Luca įvardija kitą būtiną gimtadienio skanumyną:„Neįsivaizduoju savo šventės be mėsos! Ir šiandien jo tikrai bus labai daug. Gaila, kad „Kulinarijos studijoje“ nespėjome pastatyti grilio, bet sumąstėme kitus patiekalus.“

Gian Luca Demarco gimtadienio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Gian Luca Demarco gimtadienio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.

Viską gaminti šefas pasišovė pats: „Mes su bendražygiais šiandien viską paruošėme. Pagaminome karpačo, midijų, patiekalų vaikams. Atėjo mano ir draugų mažyliai, norėjau surengti šventę, kur visi drąsiai atsivestų savo atžalas.“

Gian Luca džiaugėsi, jog iš užsienio į jo šventę atvyko ir mylima sesuo su šeima. Jie kulinarijos guru namuose apsistojo nuo pirmadienio.

Trijų vaikų tėtis šiandien svetingai atvėrė atsinaujinusios „Kulinarijos studijos“ duris. Vyras prisipažino be galo mėgastantis švęsti gimtadienius. Kiekvienais metais tai tarsi įprasmina jo atliktus darbus, pasiekimus ar praėjusias negandas.

Primename, kad Gian Lucos dukra Martina į šį pasaulį atvyko šiltą rugpjūčio 13-osios dieną. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis italas labai džiaugėsi, nes kūdikį su žmona Egle planavo ilgai ir labai laukė. Du mažamečius vaikus auginanti šeima juokėsi, kad Gian Luca tiek kalbėjo apie būsimos dukros vardą, kad nekilo jokių abejonių kaip naujagimę pavadinti.

„Tik Martina, ir tik su trumpąja „i“, kitaip Italijoje šio vardo niekas nesuprastų“, – atviravo Gian Luca. Dukros vardą jis išsirinko seniai, paprasčiausiai tėčiui toks labai patiko. Eglė, supratusi, kad laukiasi, net linksmai vyrui pasakė, kad jo žodžiai tarsi burtažodis, kuris netruko išsipildyti.

„Visi mūsų vaikai yra angeliukai. Martina daug miega, dėl jos jokių rūpesčių nekyla. Žinoma, kad šiek tiek keičiasi dienotvarkė, bet aš ją koreaguoju." – tuomet pasakojo Gian Luca Demarco.

Naujausi straipsniai