„Virtuvės mitų griovėjai“ savo bičiuliams pristatė socialinės atsakomybės projektą „VMG mokykla“ ir garsius jo dalyvius

Vakaro akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-18 20:59
Trečiadienį „Virtuvės mirų griovėjų“ trijulė – Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius – savo draugus, bičiulius ir bendraminčius pakvietė į savo kulinarinį loftą, įsikūrusį sostinėje, kur pristatė naują rudeninį kulinarinį žurnalą-albumą „VMG: rudens žaidimai“ ir socialinės atsakomybės projektą „VMG mokykla“.

 Virtuvės šefų trio naujausiame projekte suvienijo 9 garsius Lietuvos dizainerius ir stilistus: Kęstutį Rimdžių, Ievą Ševiakovaitę ir Jolantą Rimkutę, Egidijų Rainį, Juliją Janus, Viktoriją Jakučinskaitę, Jurgitą Januškevičiūtę, Agnę Jagelavičiūtę ir Daivą Urbonavičiūtę.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Projekto „VMG mokykla“ tikslas – šalies moksleiviams mokyklose įrengti modernias kulinarijos klases. Alfas, Ali ir Martynas tokiu būdu sieks paskatinti moksleivius savo kūrybiškumą atskleisti ir virtuvėje, mokys juos sveikos mitybos pagrindų, ves kulinarijos paskaitas.

„Esame labai dėkingi garsiausiems šalies dizaineriams ir stilistams, kad patikėjo šiuo mūsų socialinės atsakomybės projektu, prisijungė prie jo neatlygintinai ir drauge skiepys jaunąjai kartai ir sveikos gyvensenos madą“, – sakė idėjinis projekto „VMG mokykla“ vadas Alfas Ivanauskas.

Specialiai šiam projektui stilistai ir dizaineriai kūrė krepšius pirkiniams. Juos pardavus (kiekvieno kaina – 99 litai), pinigai atiteks projekto veiklos vykdymui.

„Norime,  mokyklose atsirastų speciali kulinarinė pamoka. Bet mes nenorime, kad vaikai atsineštų penkis produktus ir iš jų gamintų blynus ar vaflius. Mūsų tikslas yra, kad vaikai suprastų, ką reikia pasirinkti. Ar jie nori dėti į burną čipsą ar gerti kokakolą“, – kalbėjo Alfas.

Vyrą renginyje palaikė tėvai ir brolis su šeima, o jo kolegą Ali Gadžijevą – širdies draugė Patricija.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai