Virtuvėje dukrai Vashai vadovavusi V. Mauručaitė: „Nervai nelaiko – klausyk mamos kada nors gyvenime“

Viktorija Mauručaitė su sužadėtiniu Artūru Butkevičiumi bei dukra Gabriele Rutkauskiene-Vasha/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-20 15:00
Jau tapo įprasta, kad trečiadienio vakarus žiūrovai leidžia žiūrėdami laidą „Mano mama gamina geriau!“. Šį kartą laidoje susirungs dvi moterų komandos. Abi puikiai moka gaminti, todėl laukia labai įtempta kova.

Šou „Mano mama gamina geriau!“ savo kulinarinius įgūdžius demonstruos aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė su krikšto mama. Konkurentėmis bus dainininkių duetas – Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Viktorija Mauručaitė. Kaunietės gamins makaronus su obuoliais. Į studiją legendinės grupės „Dinamika“ vokalistė Viktorija atsivežė ir slaptą ingredientą – naminio juodųjų serbentų vyno.

Praeityje garsi dainininkė paatviraus ir apie dukros gyvenimą. Viktorija pasakos, kad, susilaukusi pirmagimės, Gabrielė puikiai sukasi virtuvėje, labai mėgsta gaminti. „Ir mane jau pavaišina, kartais net nustebina“, – kalbės V. Mauručaitė.

Sunkiausiai Gabrielei seksis pjaustyti... svogūną! Ir ne dėl to, kad nemokėtų to daryti. Mergina jiems yra alergiška, todėl supjaustyti svogūną jai bus tikras iššūkis.

„Vasha jau verkia ir svogūną netaisyklingai pjausto. Man jos labai gaila... Tam, kad ašaros nebyrėtų, reikia pasidėti didelį dubenį vandens. Vanduo garuoja, o jūs mažiau ašarosite. Taip pat galite tame dubenyje pamirkyti peilį. O svogūną lupo neteisingai“, – kalbės patiekalus vertinantis maisto ekspertas Robertas Ščesnavičius.

Gaminant firminį V. Mauručaitės patiekalą, įtampa pasieks aukščiausią tašką. „Klausyk mamos kada nors gyvenime. Nors kartą!“ – neslėpdama emocijų kalbės V. Mauručaitė. „Atsipalaiduok“, – ramindama mamą atsakys G. Rutkauskienė-Vasha.

Kuri komanda nugalės ir kuriai pavyks geriau pagaminti patiekalą paaiškės jau šį vakarą, 21.30 valandą per LRT. 

Temos:

Naujiena

Naujausi straipsniai