Virtualų grožio saloną išbandžiusi Deimantė Andriuškaitė: „Tapau graži vos per dvi valandas“

Deimantė Andriuškaitė savo grožį patikėjo virtualaus grožio salono darbuotojoms / Beautyelegance.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Deimantė Andriuškaitė išbandė neįprastą ir visai naują Lietuvoje paslaugą – išsikvietė grožio komandą į namus.

„Dirbu viename grožio centre kosmetologe. O kur dar fotosesijos žurnalams ir reklamoms, interviu, sporto klubas... Neslėpsiu – dažnai elementarioms grožio procedūroms kaip manikiūras ar pedikiūras nelieka laiko. Meistrams atvykus į man patogią vietą, sutaupau labai daug laiko. Užteko vos dviejų valandų ir aš jau buvau graži: su makiažu ir šukuosena“, – pasakojo pirmojo Lietuvoje virtualaus grožio salono „Beauty & Elegance“ paslaugas išbandžiusi D.Andriuškaitė.

Šį saloną įkūrė Paula Marcinkevičiūtė. Viešėdama pas draugę užsienyje 21 metų mergina buvo sužavėta tokiomis paslaugomis.

Deimantė Andriuškaitė savo grožį patikėjo virtualaus grožio salono darbuotojoms / Beautyelegance.lt nuotr.

„Dalis moterų net eidamos į kirpykla tam ruošiasi. Pasidažo, galvoja, ką apsirengti. Juk kur kas patogiau, kai meistrai atvyksta į bet kurią tau patogią vietą. Tai gali būti namai, biuras ar viešbutis. Mūsų paslaugos skirtos save mylinčioms moterims, kurios taupo brangų laiką, tačiau nenumoja ranka į kokybę ir nori visada jaustis gražiai“, – pasakoja „Beauty & Elegance“ sumanytoja.

Užsisakyti „Beauty & Elegance“ paslaugas galima internetu puslapyje www.beautyelegance.lt vos keliais pelės paspaudimais. Už paslaugas yra sumokama iš karto. Klientė turi pasirinkti datą, laiką ir vietą, į kurią atvažiuos virtualaus grožio salono meistrai.

Paslauga, kai grožio srities specialistas atvyksta pas tave į namus, D.Andriuškaitei taip pat nebuvo naujiena. Įvairiose pasaulio šalyje dirbanti mergina jau spėjo tai išbandyti viešėdama JAV. Deimantė džiaugiasi, kad pagaliau ir į Lietuvą atvyko ši naujovė. Fotosesijos metu mergina išbandė dvi šio salono paslaugas: šukuoseną ir makiažą.

„Tiek šukuosena, tiek makiažas labai patiko. Man labai svarbu jaustis savimi. Nemėgstu ryškaus, bruožus pakeičiančio makiažo, mieliau renkuosi natūralų įvaizdį. Šis mano noras buvo išpildytas“, – pasakojo modelis.

Deimantė Andriuškaitė išbandė virtualaus grožio salono paslaugas (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau