Virgis Stakėnas po ilgos pertraukos surengs koncertą Vilniuje

Virgis Stakėnas / V.Dambrausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-06 19:17
2013 metų sausio 25 dieną 19 val. Vilniaus universiteto planetariumas nušvis Virgio Stakėno žvaigžde. Lygiai metus skaičiuojantis projektas tęsiasi, o jo organizatorius – Viešoji įstaiga „Bardai LT“ ir šiais metais žada nenuvilti dainuojamosios poezijos mylėtojų kviečiant pačius geriausius atlikėjus, kurie parodys pačias geriausias programas.

Pirmasis naujųjų metų projekte, po labai ilgos pertraukos į Vilnių su autoriniu koncertu atvykstantis Virgis Stakėnas drąsiai gali būti įvardijamas vienu iš dainuojamosios poezijos kūrėjų – puoselėtojų, palaikytoju, atlikėju. „Jeigu Lietuvoje atsirastų nors vienas žmogus, kuris nežinotų Virgio Stakėno, drąsiai jį pavadinčiau keistuoliu arba išskirtiniu reiškiniu“ – teigia kultūros žmogus J.Žitkauskas.

„Jis ne vien tik mūsų lietuviškosios dainuojamosios poezijos projektų organizatorius, idėjų generatorius, bet ir skirtingų vokalinių žanrų atlikėjas. Daugelis Virgį pažįsta iš country pusės, kitiems jis asocijuojasi su populiariosiomis baladėmis, tretiems – su tikrąja muzika – dainuojamaja poezija. Taigi kiekvienas bardų muzikos mylėtojas, apsilankęs V.Stakėno koncerte pavadinimu „Folkabilly baladės... Iš 25 metų aruodų...“ išgirs ne vieną savo mėgstamą dainą, kurioms  mistinę vizualinę atmosferą kurs skraidantys dangaus kūnai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai