Violetos Štenger advokatas skyrybų teisme apkaltino Mundį dėl neištikimybės: „Santuoka iširo dėl atsakovo kaltės!“

Violeta Štenger / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2013-09-30 09:39
Teismas Vilniuje atvertė garsios poros – Violetos Štenger ir Edmundo Štengerio-Mundžio – civilinę bylą dėl santuokos nutraukimo.

Pirmadienį nuo ryto Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti Violetos Malevskos-Štenger ir Edmundo Štengerio skyrybų byla.

Kaip žinoma,  garsių sutuoktinių santykiai pašlijo po 2012 m. pavasarį įvykusio skandalo, V.Malevska-Štenger kreipėsi į policiją ir viešai pasiskundė, kad Mundis ją sumušė ir atėmė vaikus. Per pusantrų metų pykčiai neišblėso – nors santuokos nutraukimas abipusiu sutarimu ir paprastesnis, pigesnis ir greitesnis procesas, pora ryžosi tvarkytis ištuokos formalumus piktuoju.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Formaliai šioje byloje V.Malevska-Štenger yra ieškovė, E.Štengeris – atsakovas. Beje, pirmajame posėdyje jis nepasirodė, tačiau jo samdytas advokatas informavo teismą, kad klientas nedalyvauja tik dėl ligos, o pasveikęs galės ir norės įsijungti į procesą.

Pirmadienį teismo posėdžio pradžioje ieškovės advokatas paprašė teismo prijungti vieno privataus susirašinėjimo dokumentus. Iš laiškų matyti, kad Mundis palaikė artimus santykius su moterimi, vardu Daiva.

Paaiškėjo, kad V.Malevska-Štenger kažkaip yra išsaugojusi asmeninį savo vyro susirašinėjimą socialiniame tinkle „Facebook“ su tituluota gražuole Daiva Anužyte.

„Šis susirašinėjimas leistų tvirtinti aplinkybes dėl sutuoktinio neištikimybės“, – pareiškė V.Malevskos-Štenger interesams atstovaujantis teisininkas Pranas Makauskas. Advokatas dar pridūrė, kad santuoka yra iširusi dėl atsakovo kaltės.

Savo ruožtu atsakovo E.Štengerio interesams atstovaujantis advokatas iškart pareiškė, kad bylos nagrinėjimas turi vykti neviešame teismo posėdyje, nes procesas susijęs su asmeniniu poros gyvenimu, be to, į bylą yra įtrauktas ir nepilnametis judviejų vaikas.

„Čia įprasta šeimos ginčo byla. Kažkokių didelių paslapčių aš čia neįžiūrėčiau“, – tokią poziciją išreiškė ieškovės atstovas, akcentavęs ir tai, kad pats Mundis yra davęs ne vieną atvirą interviu žiniasklaidai, poros asmeninio gyvenimo peripetijos iš esmės jau yra visuotinai žinomos.

Vis dėlto teisėja Vita Valeckaitė prašymą dėl proceso uždarumo tenkino.

Kaip žinoma, faktiškai poros santykiai yra žlugę jau kelerius metus, pora to seniai nebeslepia. Tačiau skyrybų formalumai pradedami tvarkyti tik dabar.

Teigiama, kad prieš teismo procesą pora ieškojo abipusių susitarimų, tačiau nesėkmingai.

Anot Mundžio advokato Sauliaus Urbonavičiaus, didžiausi nesutarimai kyla dėl dviejų butų padalijimo.

Ieškovės advokatas P.Makauskas savo ruožtu teisme prasitarė, kad bus norima apklausti visą būrį svarbių liudytojų. Teisininkas prasitarė nenorintis iš anksto atskleisti jų pavardžių sąrašo, nes juos pažįsta ir Mundis. „Yra tam tikrų požymių, kad atsakovas gali neigiamai paveikti tuos liudininkus“, – argumentavo teisininkas.

P.Makauskas tikisi įrodyti, kad santuokos metu įgytas nekilnojamasis turtas moters pastangomis buvo pagerintas.

Teisėja pasakė, kad prašymo dėl liudytojų kol kas apskritai nesprendžia, tačiau kai tai bus daroma, pavardės turės būti pagarsintos.

Štengerių skyrybų byloje teismas paskelbė pertrauką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai