Violetos ir Edmundo Štengerių skyrybų byla: teisme aiškinamasi, kas skolingas 70 tūkst. eurų

Violeta Štenger / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-27 09:18
Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo toliau nagrinėjama Violetos Malevskos-Štenger ir Edmundo Štengerio-Mundžio skyrybų byla. Dėl byloje svarstomų nepilnamečio Štengerių sūnaus interesų, skyrybų procesas vyko už uždarų durų.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Trečiadienį į posėdį atvyko ir Violeta Malevska-Štenger, kurią atlydėjo sesuo, ir Edmundas Štengeris su sūnumi.

Pora kartu nebegyvena jau kelerius metus, o skyrybų formalumai buvo pradėti tvarkyti 2013 metais.

Uždaras teismo posėdis truko kiek ilgiau nei pusantros valandos, jam pasibaigus E.Štengeris teismo salę paliko paskubomis, paskui išsivedė sūnų. Tuo tarpu Violeta Malevska-Štenger glaustai pakomentavo, kas vyko posėdžių salėje.

„Jis vėl nepateikė dokumentų. Vienu žodžiu, viską verčia aukštyn kojom... Nieko nepasistūmėjome – mes buksuojame vietoje, nes jis pateikė ne dokumentus, o kažkokias neaiškias kopijas. Per tą pusantros valandos stumdėm dokumentus pirmyn ir atgal. Na jis išsisuka! Nori užkrauti man skolas, kurių iš tikrųjų nepadarėm. Jeigu jis pats prisiėmė skolų, aš apie jas nežinau. Dabar bandome išsiaiškinti, ar tos skolos yra tikros“, – sakė Violeta Malevska-Štenger.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ji atskleidė, kad šiuo metu su E.Štengeriu nesutaria dėl 70 tūkst. eurų skolos – anot V.Malevskos-Štenger, Edmundas skolą nori „prirašyti“ jai.

„Vargšas... Jūs pažiūrėkit, su kokiais automobiliais jis važinėja. O iš tikrųjų jis gauna minimalų atlygį, neseniai tapo dirbančiu žmogumi – prieš tai buvo bedarbis. Kai žmona padavė skyryboms, tada iškart tapo bedarbiu, jo firma sužlugo... Jo mama, būdama pensininkė, yra naujausio „Lexus“ automobilio savininkė. Jo sesuo, gyvenanti Lenkijoje, yra viena iš jo kito „Lexus“ automobilio savininkių...“ – kalbėjo pasipiktinusi pašnekovė.

Anot jos, E.Štengeris elgiasi nesąžiningai, tačiau daugiau purvo į viešumą ji „nenori kelti“.

Paklausta, ar bendrauja su E.Štengeriu už teismo ribų, Violeta Malevska-Štenger tikino, kad ne: „Absoliučiai ne. Po to, kai atsidūriau ligoninėje, nevaldžiau kojos ir draugės bandė suorganizuot abdukciją, kai jis slėpė mano pasą, nuo to laiko su juo visiškai nebendrauju. Aš jo vengiu.“

Edmundas nori užkrauti man paskolą!“ – po parengiamojo posėdžio teisme dar sausio mėnesį sakė V.Malevska-Štenger. Ji taip pat pasakojo, kad apie jokią bendrą šeimos skolą, už kurios grąžinimą būtų atsakingi jie abu, negali būti nė kalbos.

Anot Mundžio advokato Sauliaus Urbonavičiaus, didžiausi nesutarimai kyla dėl dviejų būstų padalijimo, vienas butų yra Jūrmaloje. Beje, E.Mundis nei viename paruošiamajame posėdyje nedalyvavo: jam teisme atstovavo jo advokatas.

Violeta Žmonės.lt taip pat tuomet minėjo, kad bylą nagrinėjanti teisėja Vita Valeckaitė nusprendė iš Latvijos įstaigų pagal oficialią tvarką išsireikalauti šiai skyrybų bylai svarbius dokumentus, kurių „pats ponas Edmundas teismui niekaip nepristato.“

Garsios sutuoktinių poros santykiai pašlijo po 2012 m. pavasarį įvykusio skandalo, kai V.Malevska-Štenger kreipėsi į policiją su pareiškimu, kad Mundis ją sumušė ir atėmė vaikus. Dėl įkalčių stokos policijos pareigūnai nutraukė ikiteisminį tyrimą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai