Violetą Tarasovienę vaidinusi Laisva šokio įkarštyje pargriuvo scenoje

Laisva / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-28 15:15
Projekte „Muzikinė kaukė“ dalyvaujančiai Donatai Gutauskienei-Laisvai teko įkūnyti balsingąją Violetą Tarasovienę. Su šia užduotimi ji susidorojo puikiai, tačiau vėliau pateko į nepatogią situaciją – avėdama aukštakulnius Donata pargriuvo scenoje.

D.Gutauskienė-Laisva Žmonės.lt pasakojo, kad labai jaudinosi dėl savo pasirodymo, nes nenori nuvilti V.Tarasovienės, kurios gerbėja yra jau nuo mažų dienų.

„Violeta ne tik labai gerai dainuoja, bet dar ir juda scenoje. Bandysiu kuo labiau ją įkūnyti, bet jos nepakartosi... Jau nuo vaikystės ji buvo mano dievaitė, tai kažkiek pataikau, bet vis tiek buvo ką veikti ruošiantis. Violeta yra labai pasitikinti atlikėja, o man pasitikėjo labai trūksta. Labiausiai nenoriu nuvilti Violetos“, – prieš savo pasirodymą Žmonės.lt kalbėjo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Violetos D.Gutauskienė-Laisva turbūt nenuvylė – komisija atlikėjai negailėjo pagyrų.

Po jos pasirodymo į sceną žengė Tadas Rimgaila, kuris įkūnijo Vytautą Šiškauską. Savo pasirodymo pabaigoje šokiui pakvietė D.Gutauskienę-Laisvą. Jųdviejų šokio pabaigoje Donatos laukė netikėtumas – avėdama aukštakulnius ji pargriuvo scenoje. Publikos reakcija buvo audringa.

Žmonės.lt D.Gutauskienė-Laisva prisipažino, kad suklupimas buvo suplanuota jos pasirodymo detalė: „Klupau prieš Vytautą, gi toks gražus vyras...“, – juokėsi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naująjį sezoną „Muzikinė kaukė“ pradėjo su didelėmis naujienomis. Projekte atsinaujino vertinimo komisija. Dalyvių pasirodymus vertins humoristas Mantas Stonkus, radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė, Inga Valinskienė ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

BTV šou „Muzikinė kaukė“ susirungs dešimt garsenybių, kurios įsikūnys į Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjus. Dėl geriausiojo vardo kovos šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila, viena profesionaliausių Lietuvos atlikėjų Rūta Ščiogolevaitė, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič, laidos „24 valandos“ žurnalistė ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva, rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, legendinis dainininkas Arvydas Vilčinskas, projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai – Vytenis Kaluškevičius ir Karolina Juškaitė-Carol, atlikėjas Tadas Juodsnukis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai