Violeta Tarasovienė su dukra kasmet laikosi tradicijos marginti meduolius

Violeta Tarasovienė su dukra / Akcijos organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-25 13:11
Šeštadienį net 13-oje Lietuvos miestų vykusi socialinė akcija „Spalvoto meduolio diena“ pasiekė ne vieną naują rekordą. Per dieną akcijoje dalyvavusiose kepyklėlėse apsilankė keli šimtai tūkstančių svečių, kurie nuspalvino daugiau nei 20 tūkst. meduolių.

Prie įspūdingų skaičių paminėtini ir 170 savanorių, kurie paskyrė savo laiką ir širdį šiam kilniam tikslui. 28 iš jų buvo vaikai iš globos namų, kurie šeimininkavo ir priiminėjo svečius 27-iose kepyklėlėse visoje Lietuvoje. Po darbų vaikų laukė ilgamečio akcijos rėmėjo TV1 dovanos ir LNK žvaigždžių marginti linkėjimai.

„Šiemet pradėjome ruošti vaikus savanoriauti. Siekiame, kad tai būtų globotinų vaikų šventė, kurią jie organizuoja, o mes jiems tik padedame. Džiaugiuosi, kad mūsų iniciatyva auga ir tampa visuotiniu judėjimu visoje Lietuvoje“, – pasakojo Spalvoto meduolio dienos sumanytoja Violeta Masteikienė.

Akcijos organizatorių nuotr.
Akcijos organizatorių nuotr.

Nuostabią iniciatyvą tradiciškai palaikė dainininkė Violeta Tarasovienė, kaip ir kasmet kartu su dukra marginusi meduolius. Uostamiesčio vaikams šventę padarė ir vienoje kepyklėlių apsilankiusi aktorė Eglė Jackaitė su sūnumi. Kaune kalėdinę nuotaiką kūrė Ingrida Kazlauskaitė kartu su mama Liveta.

„Man svarbu palaikyti šią akciją, nes esu iš mažo miesto ir pati susidūrusi su šeimomis, kurios neturi lėšų išvažiuoti toliau gimtojo miesto, o kuo daugiau matai pasaulio, tuo labiau plečiasi tavo akiratis, pasaulėžiūra tampa visai kitokia, tai labai svarbu“, – meduolius margindama mintimis dalinosi dainininkė Monika Linkytė.

Akcijos organizatorių nuotr.
Akcijos organizatorių nuotr.

Nors piniginė auka nebuvo akcentuojama, renginio metu surinkta beveik 300 eurų globotinų vaikų kelionėms į sostinę organizuoti. Pasak organizatorių, dar šiais metais už surinktas lėšas sostinę aplankys Utenos ir Biržų rajonų globos namų auklėtiniai. Bus ieškoma rėmėjų, padėsiančių ir kitų rajonų vaikams apsilankyti Vilniuje. Pernai surinktų lėšų ir rėmėjų pagalba į Vilnių pavyko pasikviesti 112 vaikų iš 9 rajoninių vaikų globos namų.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai