Violeta Tarasovienė mini 46-ąjį gimtadienį – apie kuklią šventę ir 13 metų trunkančią santuoką

Violeta ir Vilius Tarasovai / Irmanto Gelūno ir Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-25 19:58
„Gimtadienis man – nereikšminga šventė, yra svarbesnių: vaiko gimimas, Kūčios, Kalėdos ar netgi vestuvės“, – šypsosi dainininkė Violeta Tarasovienė, rugpjūčio 25-ąją mininti 46-ąjį gimtadienį. Nors šios dienos ji sureikšminti nelinkusi – visgi progą simboliškai paminėjo su šeimos nariais.

„Žinoma, visada malonu gauti sveikinimų, dėmesio ir ne tik gimtadienio proga, šventinę dieną mane daug kas nudžiugino ir aš esu tiems žmonėms labai dėkinga“, – sakė ji.

Tiesa, kalbėdama su Žmonės.lt Violeta prisipažino, kad vos kelios dienos skiria gimtadienį ir kitą svarbią jai datą, todėl jos sukaktys vis nueidavo į antrą planą, mat rugpjūčio 31-ąją Violeta ir Vilius Tarasovai mini vestuvių metines.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gedmanto Kropio nuotr.
Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gedmanto Kropio nuotr.

Žmonės.lt Violeta prisipažino, kad su Viliumi tą dieną žada tęsti jau seniai pradėtą tradciją ir vakarą leis savo pamėgtame restorane. „Per vestuvių metines įprastai nieko išskirtinio nedarome, susiorganizuojame sau dieną ir romantišką vakarienę“, – pasakojo Violeta.

Nors šįmet poros santuokai sueina jau 13 metų, V.Tarasovienei šis skaičius atrodo nedidelis. „Šiuolaikiniame skyrybų fone, galbūt, ir atrodo daug, tačiau bendrame mūsų tėvų kontekste – tikrai ne“, – teigė Violeta.

Violeta ir Vilius Tarasovai / Tomo Kaunecko nuotr.
Violeta ir Vilius Tarasovai / Tomo Kaunecko nuotr.

Per 13 santuokos metų pora patyrė visko: ir pykčio, ir džiaugsmo.

„Metai buvo visokie, bet, manau, esame eilinė pora. Tiesa, vienas kitą bėgant laikui pažįstame vis geriau – per dešimtąsias mūsų metines maniau, kad Vilių pažįstu kaip nuluptą, dabar galvoju, kad pažįstu ir kaip nuluptą, ir nuskustą. Galiu atspėti, ką jis galvoja iš kiekvienos mimikos“, – juokėsi V.Tarasovienė. 

Geros santuokos recepto Violeta sakė neturinti, tačiau jaunavedžiams, susiruošusiems prie altoriaus, ji pataria visuomet prisiminti žodžius „ir džiaugsme, ir varge“.

„Sako, kad santuoka yra darbas. Aš pritariu. Su kai kuriais dalykais paprasčiausiai reikia susitaikyti, kartais nebepastebime net ir gražių dalykų, smulkmenų. Geros santuokos receptas, ko gero, yra visuma, bendras santykių kontekstas“, – kalbėjo dainininkė.

Grįždama prie gimtadienio ir kalbėdama apie bėgančius metus Violeta prisipažino, kad skaičius pase – jai nesvarbus. „Prabėgusių metų nejaučiu, o ir šiaip nematau tikslo jų skaičiuoti, juk nuo 40-ies pradeda atsispindėti tikrasis gyvenimo patirties ženklas“, – sakė ji. 

Violeta Tarasovienė/ Asmeninio albumo nuotr.
Violeta Tarasovienė/ Asmeninio albumo nuotr.

Pasakodama ateities planus V.Tarasovienė užsiminė apie gerbėjams ruošiamą staigmeną. „Žadu įrašyti kelias naujas dainas, kurios dėl vasaros darbų ir karantino dar laukia savo eilės“, – teigė ji.

Gimtadienio proga Violeta nieko sau nelinkėtų, kaip pati sako – viską jau turinti. Tiesa, pokalbio pabaigoje ji pajuokavo, kad linki tik vieno – „ilgai gyventi ir nepasenti“.

 

Naujausi straipsniai