Violeta Repčenkaitė: „Mes jau susituokę!“

Violeta Repčenkaitė su vyru Edu
Autorius: Remigija Paulikaitė
Publikuota: 2018-03-14 13:46
„Na, gerai, išduosiu paslaptį: mes jau susituokę“, – Maltoje gyvenanti manekenė, stovyklų moterims „Goddess Island Retreats“ įkūrėja ir organizatorė Violeta REPČENKAITĖ (35) prisipažįsta beveik prieš metus ištekėjusi už trečios atžalos tėvo verslininko Ade (43).

„Visi nuolatos klausinėja, kada gi bus vestuvės? „Žinoma, šventė dar bus“, – vis atsakau. Tačiau nutarėme nebeslėpti: jauki mūsų santuokos ceremonija įvyko praėjusį pavasarį. Iki šiol apie tai žinojo tik artimiausi žmonės, – pasakoja Violeta. – Tuomet aš jau laukiausi, tad nusprendėme ramiai įteisinti savo santykius. Taip mes norėjome. Juk dviejų žmonių sąjunga yra daugiau nei didelė šventė ir puošni nuotakos suknelė. Bet – ir tai dar mūsų laukia!

Santūrioje vedybų ceremonijoje dalyvavo tik liudininkai ir vaikai. Mano vyriausias sūnus Matas skaitė eiles. Buvo tikrai labai jautru ir mums ypatinga. Santuokos liudininke tapo artima draugė lietuvė, gyvenanti Maltoje, o liudininku – geras vyro draugas.“

Visą interviu su Violeta Repčenkaite skaitykite naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 11

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 11, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai