Violeta ir Vilius Tarasovai praneša džiugią žinią: prireikė 10-ties metų

Violeta ir Vilius Tarasovai / PIX studija nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-12 10:27
Klaipėdoje gyvenantys dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai šį miestą be galo myli, tačiau jame savo solinį koncertą patys organizavo beveik prieš dešimtmetį. Dabar kone muzikaliausia pramogų pasaulio pora nori atiduoti duoklę uostamiesčiui – čia Tarasovai surengs grandiozinį šou, kuriame skambės ir geriausi visų laikų jų hitai.

Lapkričio 25 dieną Violeta ir Vilius Tarasovai uostamiesčio muzikos gerbėjams surengs šou „Prisimenant viską“.

Žvejų rūmuose legendinis duetas dainomis papasakos apie savo gyvenimo ciklus. Žinomi Lietuvoje dainininkai atliks hitais tapusius kūrinius iš „Bavarijos“ ir tuo metu dar solistės Violetos Riaubiškytės repertuaro. Be abejo, klaipėdiečiai išgirs ir geriausius jau dešimtmetį gyvuojančiame duete gimusius bei naujausius kūrinius.

Atlikėjams pritars ir muzikantų grupė, kurios nariai, kaip ir dainininkas Vilius Tarasovas, muzikinį išsilavinimą įgijo Klaipėdos universiteto Menų akademijoje.

„Mes scenoje esame jau 20 metų. Koncerte, kuris taps tarsi duokle Klaipėdai, klausytojai išgirs, nuo ko pradėjome karjerą ir kur esame dabar“, – besiruošdami pasirodymui kalbėjo atlikėjai.

„Prisimenant viską“, anot jų, bus labai įvairiaspalvis koncertas, kuris nustebins ir specialiai muzikiniam repertuarui sukurtomis šviesų iliustracijomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai