Violeta ir Vilius Tarasovai dukrą nuo mažens pažindina su mada

Violeta ir Vilius Tarasovai su dukra / Nerijaus Jankausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vėlų penktadienio vakarą stilingus klaipėdiečius buvo galima sutikti mados ir verslo centre „Herkaus galerija“. Naktinis apsipirkimo renginys „Shopping night out“ sudomino atlikėjų porą Violetą ir Vilių Tarasovus, grupės „Man-go“ lyderę Rimą Petrauskytę-Malašičevę, tinklaraštininką bei mados vadybininką Arnoldą Remeiką-Bomberį, leidėją Zitą Tallat-Kelpšaitę, dizaineres Olgą Filatovą-Kontrimienę, Ugnę Martinaitytę, Violetą Sūdžiuvienę ir kt.

Klaipėdiečiai, besiklausydami didžėjaus Endriu ritmų, galėjo leistis į naktinio apsipirkimo šurmulį, padedami stilisto Manto Bartkaus. Uostamiesčio gyventojai ir miesto svečiai turėjo galimybę susipažinti su „Julia Janus“, „2ru2ra“, „OHMY“ bei „Bliss by Violeta“ kūrybos naujienomis.

Į renginį su sutuoktiniu Viliumi ir dukra Gabriele atvykusi Violeta Tarasovienė prisipažino labiausiai vertinanti laisvailaikio stilių. „Svarbiausia, kad būtų patogu“, - sakė žinoma atlikėja. Paklausta, su kuo jai asocijuojasi žodis „vasara“, žinoma moteris atsakė: „Su lengvomis, ryškiomis vasariškomis suknelėmis, skrybėlėmis, šaliais ir, be jokios abejonės, balta spalva“.

Šią vasarą planuojanti aplankyti Italiją, Toskanos regioną, atlikėja sakė paprastai į lagaminą besikraunanti patogius drabužius, jei tenka daugiau keliauti. „Jei žinome, kad viešbutyje, kuriame apsistosime, numatytos iškilmingos vakarienės, tuomet, įsidedame ir puošnesnių variantų“, - sakė dainininkė.

Apie atostogas, taipogi Italijoje, svajojanti kita atlikėja, grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė sakė, kad vykdama poilsiauti į lagaminą dedasi tik pačius reikalingiausius daiktus. Juk visko, ko pritrūks, galės įsigyti vietinėse parduotuvėlėse.

„Tačiau važiuojant į darbo keliones, paprastai įsidedu visko per daug. Vadovaujuosi logika: o jeigu ko nors svarbaus pritrūks ir neturėsiu kur įsigyti arba stigs laiko, nes grafikas paprastai būna sudėliotas valandomis“, - dalijosi mintimis dainininkė. Klaipėdietė prisipažino dievinanti sukneles, sijonus, tad džiaugiasi, kad vasarą nebereikės pėdkelnių, galės vaikštinėti nuogomis kojomis.

„Šiltuoju sezonu dievinu šviesias, pastelines spalvas, kiek sunkiau man sekasi prisijaukinti ryškias spalvas“, - prisipažino atlikėja. R. Petrauskytė-Malašičevė teigė, mėgstanti klasikinio ir laisvalaikio stilių derinį. „Tad, jei apsiaunu sportinio stiliaus batelius, tuomet būtinai velkuosi klasikinį paltuką ar švarkelį. Jei nusprendžiu vilktis odinį švarkelį, dažniausiai prie jo derinu marškinėlius su apykakle bei klasikinio kirpimo kelnes“, - pasakojo pašnekovė.

Renginio akimirka / Nerijaus Jankausko nuotr.

Žinomas stiliaus ir gyvenimo būdo tinklaraštininkas bei mados vadybininkas Arnoldas Remeika-Bomberis sakė, prisimenantis Klaipėdą kaip ryškesnį, įdomesnį stilių mėgstančių žmonių miestą, iš kurio ir pats yra kilęs, tačiau šiuo metu gyvenantis sostinėje.

„Ne paslaptis, kad pastaruoju metu Klaipėdos miesto veidas labai papilkėjo, supaprastėjo, suvienodėjo. Dėlto kaltas ir greitosios mados diktuojamas stilius bei žmonių poreikių pasikeitimas. Džiaugiuosi, kad uostamiestyje veikia ir kelios lėtosios mados parduotuvės, kurios, nepaisant nieko, bando klaipėdiečiams parodyti progresyvesnio stiliaus lietuvių dizainerių darbus, pratina prie kokybės ir išskirtinumo, ko nevisada gali rasti globaliose greitosios mados tinkluose. Svarbiausia, kad klaipėdiečiams būtų kur pasipuošti, kad gatvės vakarais nebūtų tuščios. Tame matau didžiausią problemą. O kad "Shopping Night Out" vyksta ir Klaipėdoje man yra džiugi žinia, nes dar nenorėčiau šio miesto nurašyti kaip provincijos, kurioje mada ir stilius niekam neberūpi", - savo mintimis dalijosi mados vadybininkas. Vasara A. Remeikai-Bomberiui asocijuojasi su puošnumu ir ryškumu, spalvomis, akį traukiančiais aksesuarais. Kitais metų laikais, pasak stiliaus žinovo, šiuos dalykus paprastai iškeičiame į tamsesnių spalvų minimalizmą. „Ir tai yra natūralu, turint galvoje, kad gyvename šiaurėje, kur šaltasis sezonas tęsiasi daugiau nei pusmetį. Pats labai mėgstu juodą, pilką, tamsiai žalią ir tamsiai mėlyną spalvas, bet vasarą itin noriai prisimenu baltą, geltoną, raudoną. Tai visiškai nereiškia, kad reikia išsipuošti gėlių printais ir raštų gausybe. Aš renkuosi švarias spalvas, minimalistines linijas, galbūt tik kokį vieną aksesuarą. Laukausi pozicijos, kad stilingas žmogus yra tas, kurį pamatę atsisuka ne visi iš eilės, o tik tie, kurie turi gerą skonį“,- sakė tinklaraštininkas.

Mados srityje dirbančio vyro darbinė apranga paprastai būna juodos spalvos, nes taip geriau jis gali koncentruotis į darbą ir nesiblaškyti. Tačiau laisvalaikiu ir atostogaujant natūraliai Bomberiui norisi ryškesnių spalvų, laisvesnių siluetų, puošnesnių audinių. Pašnekovo spintoje vasaros jau laukia geltonos spalvos „oversized“ silueto marškinėliai, sodrios mėlynos spalvos bliuzonas su trijų ketvirčių rankovėmis, kurios, beje, šį sezoną bus madingos ir vyrų aprangoje, o taip pat burgundiško vyno spalvos skrybėlė.

„Spalvingos skrybėlės - vienas iš pagrindinių atostogų prie jūros akcentų. Kita vertus, atostogų apranga turi būti patogi, nevaržyti. Todėl kviečiu damas aukštakulnius palikti namie, o prie jūros keliauti su sandalais ar paprastais sportiniais bateliais. Tai galioja ir vyrams, kurie kažkodėl patogumą dažnai supranta kaip porą kroksų ir sportinius šortus“, - patarimus dalijo A. Remeika-Bomberis.

„Shopping Night Out“ renginys Klaipėdoje (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau