Vintažine nuotaka tapusi Deimantė Andriuškaitė: „Mano širdis vėl laisva“

Deimantė Andriuškaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-26 21:11
Dvejus metus trukusioje modelio Deimantės Andriuškaitės ir serialo „Laukinukė“ žvaigždės Mario Cimarro meilės istorijoje padėtas taškas. Tai gražuolė 15min portalui patvirtino Kauno restorane „Gralis“ vykusiame renginyje „Vintažinės vestuvės“. 

„Nebesidairome atgal. Santykių dėl didelio mus skiriančio atstumo išsaugoti iš tiesų nebebuvo įmanoma“, – sakė D. Andriuškaitė.

Pirmą kartą viešai apie skyrybas ji prakalbo spalio viduryje, tačiau po kelių dienų renginyje kartu pasirodžiusi pora į jų santykius palaidosiųjų galvas įnešė nemažai sumaišties.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mario atskrido pas mane savaitgaliui, tai buvo jo siurprizas man. Daugelis moterų Lietuvoje kalba, kad jis susirado kitą, tačiau tai netiesa. Jo poelgis puikiai parodo, kad jis mane labai myli. Juk jei jam nerūpėčiau, nebūtų tiek kelio sukoręs, tiesa?“, – tuomet 15min kalbėjo Deimantė. Dar dieną prieš ji 15min sakė, jog „nereiktų nustebti, jei vieną dieną vėl drauge ateisime į kokį renginį“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skyrybos kaip iš serialo: į Vilnių pas Deimantę Andriuškaitę atvyko Mario Cimarro

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vėliau pora savo santykių nebekomentavo.

„Mano širdis vėl laisva. Koks man vaikinas patiktų? Šiuo metu – joks! O šiaip vertinu rūpestį, protą, simpatiškumą. Imponuoja vyro ūgis ir tai, kad moteris jam būtų prioritetas“, – patikino prieš kelis mėnesius iš Kauno į Vilnių persikrausčiusi ir privačioje grožio klinikoje įsidarbinusi D.Andriuškaitė.

Vintažine nuotaka tapusi D.Andriuškaitė publikai prisistatė ne viena. Šio stiliaus atstovėmis tapo ir modelis Kamilė Kleivaitė bei tituluota gražuolė Domantė Kelbauskaitė. Merginoms sukurti teminiai makiažai, šukuosenos, priderintos vestuvinės suknelės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Deimantė Andriuškaitė išsiskyrė su serialo „Laukinukė“ žvaigžde Mario Cimarro

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai