Vingio parke – triukšmingos vasaros užbaigtuvės su „Biplan“ ir „G&G Sindikatu“

Koncerto akimirka / Gedimino Bartuškos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilniaus Vingio parkas jau kelerius metus rugsėjo 1-ąją nepelnytai lieka užmirštas, jame nevyksta jokia šventė. Tačiau šiemet į parką sugrįžta šėlsmas. Vasaros užbaigtuvių koncerte gerą nuotaiką garantuos būrys geriausių Lietuvos atlikėjų ir grupių – „G&G Sindikatas“, „Biplan“, „Radistai“, televizijos projekto „X-Faktorius“nugalėtojas Žygis ir finalininkė Anžela.

Į didžiausią diskoteką po atvirumi dangumi Vingio parke gerai žinomi Lietuvos atlikėjai kviečia visus norinčius triukšmingai palydėti vasarą ir su gera nuotaika pradėti naujus mokslo metus. „Kviečiame visus savo draugus, buvusius klasės draugus, tetas, dėdes, pusbrolius ir visus į Vingio parką išlydėti vasarą garsiai“, – sako „Biplan“ muzikantai.

Liūdėti dėl besibaigiančios vasaros tikrai neverta. Muzikantai scenoje užkurs galingą vasarišką pirtį. „Mes Jums prižadame pačią geriausią nuotaiką, energiją ir pačias geriausias akimirkas“, – tvirtina „X-Faktoriaus“ finalininkė Anžela.

„RUDENĖLIS 2014“ – rugsėjo 1-ąją, 18 val. Vingio parke vasarą palydėkite garsiai. Išankstinius bilietus galite įsigyti bilietupasaulis.lt

„Biplan“ / Filipo Butkino nuotr.

 

Skaitykite daugiau