Vincent'o Casselio jaunutė žmona turi priežasčių nesirinkti vyro pavardės

Vincent'as Casselis ir Tina Kunakey / Vida Press/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 08:08
Žavingasis prancūzų aktorius Vincent’as CASSELIS (51) moka pritraukti gražuolių širdis. Aktorius, 14 metų buvęs Monicos Bellucci (53) sutuoktiniu, rugpjūčio 24 dieną prisiekę meilę jaunutei manekenei Tinai KUNAKEY (21).

Be gražių moterų, prancūzų kino žvaigždė dar, regis, jaučia silpnybę italėms: Bellucci – grynakraujė italė, gimusi Umbrijoje, Kunakey (visa jos pavardė – Kunakey Di Vita) mama – sicilietė, todėl kartais Tina net pristatoma kaip italų modelis ir Italijos spauda ją mielai savinasi, nors mergina gimusi Tulūzoje ir itališkai net nekalba (moka angliškai, prancūziškai ir ispaniškai).

Čia panašumas baigiasi: Monica – didi ir stotinga, beveik bendraamžė (išties dvejais metais vyresnė). Tamsiaodė (tėtis gimęs Toge), Tina – judri ir smulki, be to – trimis dešimtmečiais jaunesnė. 

Su buvusia žmona Monica Bellucci Vincent'as Casselis išsiskyrė draugiškai ir interviu „Vanity Fair“ sakė, kad jeigu jai jo prireiksią, ateisiąs iš kito pasaulio krašto  / Vida Press/Scanpix nuotr.
Su buvusia žmona Monica Bellucci Vincent'as Casselis išsiskyrė draugiškai ir interviu „Vanity Fair“ sakė, kad jeigu jai jo prireiksią, ateisiąs iš kito pasaulio krašto / Vida Press/Scanpix nuotr.

Dar gyvendamas su Monica, Casselis mėgo tokio tipo moterų draugiją, o galiausiai vienai iš jų pasiūlė tapti madam Cassel.

Išties vargu ar Tina keis pavardę – ji turi savo karjerą, dirba su tokiomis modelių agentūromis kaip „IMG Models“, pozavo italų „Vogue“, „Vanity Fair“, „Glamour“, prancūzų „Grazia“ žurnalams, dalyvavo „Dior“ fotosesijoje kartu Bella Hadid, neseniai tapo „L’Oréal“ reklamos veidu, pernai debiutavo aukštosios mados savaitėje „Jean Paul Gaultier“ šou, filmavosi A$AP Rocky muzikos klipe, turi nedidelį vaidmenį naujame Danny Boyle’o televizijos seriale „Pasitikėjimas“. 

Tina Kunakey  / Vida Press/Scanpix nuotr.
Tina Kunakey / Vida Press/Scanpix nuotr.

Šalia žaviai žilstelėjusio Casselio ji pasirodė 2015 metais ir tapo pirmąja moterimi, kurią aktorius išvedė į viešumą po skyrybų. Žvaigždžių gyvenimo kronikininkai spėliojo, kiek truks šis ryšys, ir bent jau iš pradžių apie vedybas niekas nekalbėjo.

O kelios savaitės iki vestuvių pora davė didžiulį interviu italų „Vanity Fair“ ir išsipasakojo apie didžiulę savo meilę. Casselis tvirtino pradžioje nežinojęs, kiek Tinai metų, ir buvo kiek nustebęs, kai išgirdo, kokia ji jauna. Bet apskritai žmonės nesirenka, ką įsimylėti.

Aktorius net sakė pasirengęs tapti tėvu dar kartą (su Monica Bellucci jis turi dvi mergaites, Léonie – aštuoneri, Devai rugsėjį sukanka keturiolika), nes vaikai – gražiausia, kas gali būti gyvenime. 

Vincent'as Casselis ir Tina Kunakey  / Vida Press/Scanpix nuotr.
Vincent'as Casselis ir Tina Kunakey / Vida Press/Scanpix nuotr.
Žmonės.lt

Temos:

Naujausi straipsniai