Vinas Dieselis nepabūgo apsijuokti: parodė, kaip moka dainuoti

Vinas Dieselis / Youtube.com stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-01 13:40
Aktorius ir režisierius Vinas Dieselis (47) gerbėjams atskleidė savo vokalinius gabumus: radijo laidoje ryžosi padainuoti lyriškosios Samo Smitho baladės „Stay With Me“ dalį.

Šią savaitę V.Dieselis davė interviu britų radijui „Capital FM“. Jis noriai pasakojo apie naujausią savo filmą „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kai radijo žurnalistai paprašė garsenybės pabandyti padainuoti klausytojams dalį hitu tapusio kūrinio. 

V.Dieselis, kuris, nepaslaptins, yra didelis karaokė gerbėjas, nesusidrovėjo: veidą pridengęs akiniais nuo saulės įsistebeilijo į jam paduotą popieriaus lapą su dainos žodžiais ir... uždainavo. 

Aktoriaus balsą išgirdo pats S.Smithas (22), kuris liko itin patenkintas. Savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje dainininkas rašė: „Vinas Dieselis ką tik perdainavo „Stay With Me“. Nerealu. Ačiū, biče, cha cha“. Vėliau radijo stočiai „Capital FM“ sakė: „Pradžioje maniau, kad jam puikiai pavyks, bet kai išgirdau tai tapo juokingiausiu dalyku, kokį esu girdėjęs gyvenime. Tai nuostabu. Nepakartojama. Falcetas!“

Šis bandymas dainuoti V.Dieseliui – jau ne pirmas: anksčiau jis mėgino perdainuoti Rihannos dainą „Stay“ ir Beyoncės „Drunk in Love“, taip pat – Katy Perry „Dark Horse“. 

Išgirsti, kaip dainuoja V.Dieselis, galite čia: 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai