Vinas Dieselis ir Michaelas Caine'as apie savo draugystę: „Mes gatvės vaikai, prasimušę į Holivudą“

Michaelas Caine'as ir Vinas Dieselis / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-21 15:02
Sunku įsivaizduoti filmą, kuriame pasirodytų Vinas Dieselis (48 m.) ir kuris būtų sutiktas ramiai. O jei šiam tvirto stoto vyrukui draugiją palaiko Holivudo veteranas Michaelas Caine'as (82 m.) ir švytinti serialo „Sostų karai“ gražuolė Rose Leslie, o reginį lydi ugnies ir specialiųjų efektų šou – susižavėjimo šūksniai garantuoti.

Tad nenuostabu, kad Londone šią savaitę vykusi fantastinio veiksmo filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) premjera tapo išties grandioziniu renginiu.

Didžiausiu premjeros akcentu tapo Vino Dieselio ir Michaelo Caine'o pasirodymas drauge. Daugiau kaip dešimtmetį pažįstamus vyrus pamatyti pozuojančius kartu – tikra retenybė, nors Holivudo žvaigždes sieja tvirta draugystė.

Mes kilę iš panašios aplinkos, nepasiturinčių darbininkų šeimų, ir viskas, ką pasiekėme – mūsų pačių nuopelnas

Kaip „Daily Star“ pasakojo Vinas Dieselis, Michaelas Caine'as jį palaikė sunkiausiomis karjeros ir asmeninio gyvenimo akimirkomis.

„Susitikome „Oskarų“ teikimo ceremonijos vakarėlyje tuoj po to, kai grįžau iš pirmojo filmo „Greiti ir įsiutę“ reklaminio turo. Pasikalbėjome, susibičiuliavome. Jis – šeimos žmogus, tad neretai sulaukiu iš jo patarimų. Mes – du gatvės vaikai, prasimušę į Holivudą“, – kalbėjo aktorius.

Jis pripažino, kad būtent Michaelo Caine'o sutikimas filmuotis juostoje „Paskutinis raganų medžiotojas“ paskatino jį prisidėti prie šio projekto, nors po artimo draugo Paulo Walkerio žūties planavo kurį laiką nesirodyti kine.

„Su Michaelu esame draugai jau trylika metų. Mes kilę iš panašios aplinkos, nepasiturinčių darbininkų šeimų, ir viskas, ką pasiekėme – mūsų pačių nuopelnas“, – jo ir Michaelo Caine'o bendrumus vardijo Vinas Dieselis.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Puikiai nusiteikęs 82-ejų Michaelas Caine'as taip pat noriai bendravo su žurnalistais ir juokavo planuojantis išeiti į pensiją po kiekvieno naujo jo filmo, tačiau niekaip nesugeba.

„Vis apie tai pagalvoju, tačiau sulaukiu naujo įdomaus pasiūlymo ir grįžtu į darbą“, – kalbėjo jis.

Michaelas Caine'as pridūrė, kad be filmavimo aikštelės blizgioji Holivudo pusė su puošniomis vakarienėmis ir vakarėliais jo jau seniai nevilioja.

„Aš kur kas mieliau leidžiu laiką namuose žiūrėdamas futbolą“, – sakė jis.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tėvo Dolano rolę jusotoje „Paskutinis raganų medžiotojas“ atlikęs aktorius teigė buvęs suintriguotas vaizduojamos kovos prieš raganas.

„Nors šis filmas kiek baugus, pats aš nebibijau nieko. Žinote, pasiekęs mano amžių žmogus dažniausiai praranda visas baimes“, – žengdamas raudonuoju kilimu šmaikštavo Michaelas Caine'as.

Spalio 30 dieną Lietuvą pasieksiančiame fantastiniame veiksmo filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ Vinas Dieselis įkūnijo amžinai gyventi pasmerktą herojų Kolderį. Jo laukia nelengva užduotis leistis į lemiamą kovą su šimtmečius žmones kankinusiomis galingomis raganomis, pasiruošusiomis žmonijai suduoti paskutinį smūgį. Narsus ir bebaimis karys yra vienintelis, galintis sustabdyti pasaulinio masto tragediją. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai