Vinas Dieselis filme „Rydiko kronikos. Sugrįžimas“ kausis su grobuonimis ateiviais ir jo galvos trokštančiais medžiotojais

Vinas Dieselis / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-28 15:37
Vos prieš keletą dienų garbingąja žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje įvertintas Vinas Dieselis pakeliui į Lietuvos kino teatrus – jau rugsėjo 6-ąją žiūrovai išvys jį naujajame fantastiniame veiksmo trileryje „Rydiko kronikos. Sugrįžimas“ (angl. „Riddick“). Šįsyk itin pavojingas bėglys Rydikas bus priverstas dar sykį gelbėtis nuo galybės jį persekiojančių tarpgalaktinių premijų medžiotojų, o tuo pačiu – susigrumti su tamsoje slypinčiomis pabaisomis.

46-erių veiksmo filmų aktorius puikiai pažįstamas kino mėgėjams – V.Dieselį dievina frančizės „Greiti ir įsiutę“ bei filmo „Trigubas X“ gerbėjai, o žudiko Rydiko vaidmuo tapo išties įsimintinas fantastikos mėgėjams. Turbūt dauguma puikiai prisimena šiurpinančias pagrindinio herojaus akis, pratusias tik prie aklinos tamsos. V.Dieselio įkūnytą herojų Rydiką Lietuvos žiūrovai pirmąsyk galėjo išvysti 2000-ųjų mokslinės fantastikos juostoje „Visiška tamsa“, vėliau – 2004-ųjų filme „Rydiko kronikos“.

Šįsyk išduotas nekromongerių ir paliktas mirti Saulės išdegintoje planetoje Rydikas kausis su jo galvos ir atlygio trokštančiais premijų medžiotojais bei grobuonimis ateiviais. Puikių kovos įgūdžių turintis ir mirtį nešantis antiherojus tampa vis stiperesnis ir pavojingesnis, tačiau nesvetingos planetos gyventojai, kurių nė neturėtų egzistuoti, neduoda jam atsikvėpti.

 „ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Rydikui aktyvavus pagalbos signalą šis pasiekia du laivus – viename nauji, dar žiauresni ir aršesni priešai, o kitu atkeliauja kapitonas, kurį jis pažįsta iš savo praeities. Planetą netrukus pasieks pražūtinga audra, tačiau už savo išlikimą besigrumiantis Rydikas jau yra paruošęs didingą keršto planą. Pikta linkintiems kovotojams pasirodžius būtent ten, kur jis ir nori, plėšrusis Rydikas pats pereina į puolimą. Tik nugalėjęs trokštančius jo mirties jis galės grįžti į gimtąją Furijos planetą ir apsaugoti ją nuo sunaikinimo.

Medžiotojai trokšta Rydiko galvos, tačiau tamsa slepia naujus monstrus – ar kas nors gali likti gyvas, jei vienintelis tamsoje matantis karys nebus paleistas? Atsakymą sužinosite stebėdami filmą „Rydiko kronikos. Sugrįžimas“ jau nuo rugsėjo 6 dienos.

 „ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai