Vilnius puošiasi: Mantas Petruškevičius Stiklių kvartalą padabino tūkstančiais žiedų

Mantas Petruškevičius papuošė Stiklių kvartalą/Dariaus Jakubausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-07 15:48
Pačiame sostinės senamiestyje, Stiklių gatvės kvartale, gėlės sužydo kiek anksčiau, negu visur kitur. Prie šio grožio prisidėjo Lietuvoje ir užsienyje dirbantis - „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ kūrybos vadovas Mantas Petruškevičius, jau ne pirmus metus vilniečius ir sostinės svečius džiuginantis išskirtinio gėlių dekoro idėjomis, prie kurio visi skuba įsiamžinti.

Pasakų sodą primenantis dekoras, Stiklių kvartale papuošė vienos iš kavinių fasadą. Puošmeną įamžino Darius Jakubauskas. Manto darbas stebina išskirtine spalvine gama ir natūralumu.

O tam, kad garsiausio šalies floristo sumanymai virstų Vilnių puošiančia realybe, prireikė per dvidešimt skirtingų dirbtinių gėlių rūšių ir kelių tūkstančių žiedų. Šios grožybės atkeliavo iš Vokietijos, o natūralios samanos specialiai užsakytos Olandijoje. Visa tai tam, kad nereikėtų niokoti Lietuvos miškų ir būtų išsaugota šalies gamta.

Mantas Petruškevičius papuošė Stiklių kvartalą/Dariaus Jakubausko nuotr.
Mantas Petruškevičius papuošė Stiklių kvartalą/Dariaus Jakubausko nuotr.

„Man, kaip kūrėjui, didžiausias komplimentas ir įvertinimas, kuomet praeiviai klausia, ar fasadą puošiančios gėlės – tikros. O sužinoję, kad ne, negali tuo atsistebėti. Ir išties, reikia sugebėti iš dirbtinių gėlių išgauti gyvų gėlių efektą, kad dekoras atrodytų skoningai“, – pasakoja M.Petruškevičius.

Naujausi straipsniai