Vilniuje viešėjo milžiniškų krūtų savininkė Busty Heart, biustu traiškanti alaus skardines

Busty Heart / Aušros Dargytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-30 14:39
Vilniaus senamiesčio Pilies gatve kasdien plaukia pati margiausia publika. Tačiau pirmadienį praeiviai sunkiai galėjo patikėti tuo, ką mato. Gatve žingsniavo balta suknele pasipuošusi moteris su neįtikėtino dydžio krūtine. Žmonės.lt žiniomis, įspūdingų formų moteris – JAV garsenybė, buvusi striptizo šokėja, „Guinness“ rekordininkė Busty Heart.
Aušros Dargytės nuotr.
Aušros Dargytės nuotr.

53-ejų amerikietės iš Bostono tikrasis vardas – Susan Sykes.

Moters pasididžiavimas – milžiniška krūtinė. Busty Heart natūralus krūtinės dydis buvo 105E. Pirmą didinimo operaciją ji pasidarė 1983 metais, kai buvo 22-ejų. Iš viso krūtis didinosi devynis kartus. Rašoma, kad kiekviena jos krūtis sveria po 9 kg.

Pasiekusi 105L krūtinės dydį Busty Heart nenorėjo pozuoti vyrų žurnalams ir filmuotis pornofilmuose, nes tuo metu daugybė tokių moterų su milžiniškomis krūtimis veržėsi į viešumą. Norėdama išsiskirti iš minios, Busty Heart nusprendė daryti komiškus šou su savo krūtine. Tikslas pasiektas – jos konkurentės jau seniai už populiarumo ribos, o ji šiuo metu vadovauja nuosavam striptizo klubui Pensilvanijoje ir dalyvauja įvairiose televizijos laidose, linksmindama savo auditoriją.

Aušros Dargytės nuotr.
Aušros Dargytės nuotr.

Ne vienam Busty Heart pažįstama kaip Etra iš populiarios komedijos „Diktatorius“.  Busty Heart (šią pravardę ji gavo dar mokykloje) dažnai kviečiama į įvairias televizijos laidas ir didžiuojasi savo neįprastu talentu – daužyti ir traiškyti daiktus savo krūtimis. Išskirtinės išvaizdos moteris yra dalyvavusi ne vienoje talentų laidoje JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

 

2011-aisiais Busty Heart pavyko įrašyti savo vardą į „Guinness“ pasaulio rekordų knygą. Ji Milane pasižymėjo tuo, kad per vieną minutę viena krūtimi sutraiškė 34 alaus skardines.

 

Žmonės.lt žiniomis, Busty Heart Lietuvoje vieši vienos prodiuserių kompanijos kvietimu, tad netrukus reportažą apie viešnią išvys laidos „KK2 Penktadienis“ žiūrovai.

Aušros Dargytės nuotr.
Aušros Dargytės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai