Vilniuje sumuštas dainininkas Alen Chicco: „Baisiausia – žmonių abejingumas“

Alen Chicco/ Asmeninio albumo ir „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-02 16:12
Savaitgalį viename Vilniaus barų užpultas „X faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Tomas Alenčikas-Alen Chicco.

Bare „Pilėnai“ šeštadienio naktį su draugėmis lankęsis atlikėjas, kaip teigia jis pats, buvo užpultas be jokio perspėjimo. Nukentėjo ir dainininko draugė. Apie įvykį daininkas pranešė socialinio tinklo paskyroje. Įrašu T. Alenčikas pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Šeštadienį turėjau koncertą Vilniaus centre. Kelios valandos po koncerto aš ir mano dvi draugės buvom užpulti bare „Pilėnai“ Aš be jokio perspėjimo gavau smūgį į galvą, mano draugė buvo nugriauta ant žemės ir apspardyta. Ir žinot tai nėra baisiausia, nes tokie dalykai atsitinka kasdien ir visame pasaulyje. Baisiausia, kai pamatai kokie yra abejingi žmonės tam kas vyksta aplink juos. Baro valdžia ir barmenai net neketino mum padėti ir ačiū, kad atsirado normalių žmonių, kurie padėjo išeiti iš baro ir apgynė mus. Vieninteliai žodžiai iš Pilėnų darbuotojų, kuriuos atsimenu buvo:

- tai ko jūs čia einat?

Taip pat dar tą vakarą teko girdėti:

- tai ką jūs nežinot kur einat? tai juk neo nacių baras.

Tai ką 2020. Sveiki atvykę.

Žinot, net jei ir būtume žinoję kur einam, ar turime saugotis kažkokių vietų Vilniaus centre, prie savo namų ir pro jas eiti su paslėptais veidais? Manau ne tam žmogus buvo sutvertas.

Na o jei jūs Pilėnai nepriimat žmonių tokių, kokie jie yra, tai bent užsidėkit ant durų ženklą, kad jūsų baras yra PRIVATE ir pasisamdykit face control ir dar siūlau ateiti pas mus į „Balaganza“, pasimokyti kaip turi būti priimami svečiai ir kokia pagarba yra kiekvienam atėjusiam, nesprendžiant apie jį pagal jo išvaizdą, požiūrį, religiją, lytį, orientaciją ir t.t.

O šiaip laukiam viešo atsiprašymo“, – skelbė dainininkas. 

Naujausi straipsniai