Vilniuje prasideda Kalėdos – įžiebta žaliaskarė eglė

Vilniaus eglės įžiebimas/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-01 21:57
Vilniaus Katedros aikštėje puošiama svarbiausia šalies Kalėdų eglė jau kelerius metus iš eilės stebina savo grožiu ne tik sostinės gyventojus ir miesto svečius, bet patenka ir į užsienio žiniasklaidos sudaromus gražiausiųjų eglių sąrašus. Tad, daugelis su nekantrumu laukia – kokia gi ji bus šiemet? Šeštadienį renginio „Kalėdos sostinėje 2018“ metu buvo įžiebta šių metų gražuolė, o ryškiausios muzikos žvaigždės ir atlikėjai džiugino žiūrovus įspūdingais pasirodymais.

Kalėdų eglės įžiebimo šventę vedė mylimi TV laidų ir renginių vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Mindaugas Rainys. Tradiciškai eglę įžiebė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Savo dainas žiūrovams dovanojo didžiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Sel, Mantas Jankavičius, Dainotas Varnas. Kalėdinius pasirodymus ruošė projektų „Lietuvos talentai“ ir „X Faktorius“ nugalėtojai ir žvaigždės: grupė „120“, Alen Chicco, Indrė Grikšelytė, cirko artistas Kasparas Bujanauskas, Monika Juškevičiūtė, būgnininkė Fausta Šukytė.

Specialią programą vaikams pristatė Edgaras Lubys, Monika Juškevičiūtė, Deividas Bastys su vaikų ansambliu „Džimba“ ir A. Noviko džiazo mokyklos vaikai.

Eglės įžiebimo šventė Katedros aikštėje kasmet sulaukia didžiulio susidomėjimo ir sutraukia minias žiūrovų. 

Naujausi straipsniai