Vilniuje po Neries ledu pradingo augintinį gelbėjęs dviračių sporto treneris Vaidas Rimkus

Vaidas Rimkus / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-27 20:35
Lietuvos sporto bendruomenę šeštadienį sukrėtė skaudi žinia: gelbėdamas augintinį ant užšalusios Neries upės, vandenyje po ledu pradingo dviračių sporto treneris Vaidas Rimkus.

Žinia apie įvykusią nelaimę socialiniame tinkle pasidalijo Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

„Vis dar negaliu patikėti, nenoriu patikėti, geriau tai būtų koks piktas ir nevykęs pokštas... Vaidas Rimkus man buvo ne šiaip dviračių sporto entuziastas, treneris, bet ir draugas. Vaidas dirbo su vaikais ir suaugusiais, gal ne viską pats mokėjo, bet savo darbą labai mylėjo, tą visi jautėme ir matėme.

Jis visada būdavo pozityvus, su šypsena, taip pat buvo vienas iš nedaugelio žmonių, kurie niekada neatsisakydavo padėti. Vaidai, mums tavęs labai trūks. Net pykina, nuo minčių ir jausmų karuselės... tiek daug planų pavasariui ir vasarai dėliota, dar vakar kalbėta... Gyvenimas toks trapus, branginkime jį! Tu buvai geras žmogus ir tokiu visada liksi mūsų atmintyje ir širdyse ir TAŠKAS“, – feisbuke rašė M.Marcinkevičius.

Vis dar negaliu patikėti, nenoriu patikėti, geriau tai būtų koks piktas ir nevykęs pokštas... Vaidas Rimkus man buvo ne...

Posted by Mantas Marcinkevicius on 2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

Kaip rašo portalas Lrt.lt, šeštadienio popietę Bendrajame pagalbos centre sulaukta pranešimo apie tai, kad Vilniaus mieste Neries upėje vyras paniro po ledu. Tai įvyko 13 val. 42 min. Pirminiais duomenimis, upės ledas neišlaikė augintinį gelbėjusių vyro ir moters. Moteris išsigelbėjo, o  trenerį Vaidą Rimkų srovė nunešė po ledu.

Po kelių valandų Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente paaiškėjo, kad žmogaus rasti nepavyko, jo paieška buvo nutraukta.

Pasirodžius žiniai apie šią nelaimę, feisbuke pasklido sukrėstos dviračių sporto bendruomenės įrašai.

Minam 100 bendruomenė liūdi netekus savo pirmojo Mokytojo, nuostabaus Trenerio ir Draugo. Vaidas Rimkus daugeliui...

Posted by Minam100 on 2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

Didžiulė užuojauta šeimai, dukroms ir visai triatlono šeimos bendruomenei.. Tai žmogus, atidavęs visą širdį ir laiką...

Posted by Lietuvos Triatlono Federacija / Lithuanian Triathlon Federation on 2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

Baisi nelaimė, apie kurią dauguma jau skaitė viešojoje erdvėje, žiniose: gelbėdamas savo geriausią draugą 🐾, neatlaikius...

Posted by Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija on 2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

Naujausi straipsniai