Vilniuje nugriaudėjo jubiliejiniai „Tech Top 2019“ apdovanojimai: pritraukė būrį garsenybių

Penktieji „Tech Top 2019“ apdovanojimai / D. Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-09 20:51
Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje nugriaudėjo jubiliejinis penktasis „Tech Top 2019” šou, kuriame tradiciškai buvo išdalinti apdovanojimai geriausiai metų technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, skalbyklės, viryklės, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai, kaip ir kiekvienais metais, buvo išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.

Šventinio vakaro nepraleido Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis, Monika Marija, Andrius Užkalnis, Niko Barisas, Augustė Nombeko ir kiti.

Šiemet renginio organizatoriai kūrybos namai ELITAZ šou temai pasirinko išskirtinę koncepciją – šių metų šou virto išmaniaisiais namais, kuriuose gyvena technologinių galių turinti herojų šeima – mama, tėtis, sesė, brolis ir... elektroninis gyvūnas. Kiekvienas šeimos narys turėjo savo atsakomybes namų ruošos darbuose bei poilsiaujant ir su užduotimis susitvarkė įspūdingai – mamos akimis buvo projektuojamas vakaro filmai ant sienos, tėčio delnuose virė kava, dukra valdė namų elektroninius prietaisus mintimis, o sūnus linksmino iš krūtinės besiveržiančiais muzikos ritmais.

Įvaizdinio klipo herojais tapo „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto pirmojo sezono žvaigždės Kristupas Kerulis ir Sofija Vasilevskytė bei fitneso treneriai Justa Jurkoit ir Regimantas Kičas.

Šou koncepciją sugalvojęs režisierius Šarūnas Kirdeikis, super galių atsispindėjimą nukelė ir į „Siemens“ arenos sceną ir įrodė, kad kiekvienas žmogus buityje gali įgyti neeilinių galių, o tiek išmanūs, tiek futuristiniai dalykai labai paprastai gali apsigyventi ir paprasto žmogaus namuose.

„Visas šou remsis spalvingumu, smagumu ir pozityvumu. Šiemet norėjome viską nukelti į realybę, į tikros šeimos namus ir technologijas pavaizduoti, kaip galinčias kiekvienam žmogui suteikti ypatingas galias. Vos vienas mygtuko spustelėjimas – ir tavo namuose jau kažkas vyksta. Šiais metais „Tech Top 2019” apdovanojimų namuose vyks tiek realūs, tiek utopiniai, tačiau itin spalvingi dalykai. Įrodysime, kaip lengvai inovatyvios technologijos gali šiandienos žmogaus namuose“, – prieš šou kalbėjo režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Organizatoriai renginio metu arenos sceną pavertė įspūdingu trijų aukštų namu, kurio išmaniuosiuose kambariuose šou kūrė ryškiausi muzikos atlikėjai. Didžiuliame name, apdovanojimams dirigavo ir naujas vedėjų duetas – Rolandas Mackevičius ir Indrė Kavaliauskaitė. Tačiau jie – ne vieninteliai šou vedėjai.

„Jubiliejiniam „Tech Top 2019“ apdovanojimų šou ruošiame daug staigmenų. Viena jų – išskirtinis vedėjų tandemas, eteryje susitiksiantis pirmą kartą. Rolando Mackevičiaus išskirtinė energija bei nepakartojamas humoro jausmas, susijungę su Indrės Kavaliauskaitės elegancija ir profesionalumu, renginiui suteiks naujų spalvų. Abu šie vedėjai puikiai pažįsta technikos apdovanojimų formatą, yra buvę šių apdovanojimų dalimi, tačiau kartu renginį ves pirmą kartą. Būtų ne visai tikslu sakyti, kad šiemet vedėjai bus tik du. Žinau, kad renginio scenaristai audžia išties smagų scenarijų, kuriame išskirtinai svarbią poziciją numato dar vienai garsiai porai, kurių pasirodymas visuomet nuotaikingai skandalingas. Jau tradicija tampa aktorės Inetos Stasiulytės ryškūs pasirodymai „Tech Top“ scenoje. Šiemet ji į renginį atvyks Džildos Vaigauskienės amplua. Kvietimas skirtas dviem asmenims, tad ką ji pasirinks savo palydovu, palikome nuspręsti jai pačiai“,– pasakojo šou prodiuseris Gediminas Jaunius.

Kaip ir kasmet, šou neapsiėjo ir be internetinių apdovanojimų dalies, kurią šiais metais vedė dar dvi ryškios socialinių tinklų žvaigždės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai